wp-forecast - magyarul is

Ahhoz nem kell plugin: http://codex.wordpress.org/Template_Tags/the_date











Codex kell. :slight_smile:

Egyébként hogy lehet az ikonokat kicserélni? Csak mert elég furcsa, mert egy csomó ikon ugyanaz. Meg a 9, 10 hiányzik…

Na hello!











Nem jól írtam be a widget ID ját az lehetett a baj. Már működik! Köszi az ötleteket. Nem zavar igazából (ellenőriztem a kiirt adatokat online), de fura, hogy az alábbi hibaüzenetet írja alul:











Sorry, no valid weather data available.





Please try again later.











Máemint, hogy nem jók az időjárási adatok… Pedig de!











rathma.hu







rathma wrote:

www.rathma.hu az oldalam címe.





Hogy kibe nem botlok ezen a fórumon :) Látom, kinn is megőrizted a holdudvaros nicked. Mi újság veled, bejött a melóhely, ott dolgozol ahová mentél tőlünk?





Szevasz! Kivagy?











Mikor elmentem jó helyre mentem, de sajnos a gazdasági világszájság betett mindenkinek! Mostani melóhelyem sem rossz, de szívesebben lennék most közszolga. Vicces idők járnak…





Nem nevetek…

Andrea vagyok a fsz. 7-ből :slight_smile: Vicces idők mifelénk is járnak, szokásos átszervezések, egyik napról másik napra megszüntetett ügyelet - 12 év váltásos rendszer után a nyolcórázástól ki vagyok (vagyis ki vagyunk - a 4 megmaradt ember) bukva…











Ne offoljuk szét a topicot…


'Farkas wrote:

Hajrá! :) Aztán számolj be' date=' légyszíves, az eredményről![/quote']


Hello!





Már sikerült beillesztenem, működik is, viszont a sidebarom szétesik tőle, meg az oldalam is.


Feltettem egy abszolúte kompatibilis témát és sajna az is...





Remélem jön valami tudós elme és megjavul a rathma.hu ....





Előre is én kérek elnézést:D

a accuweather.com-on hol tudom leszedni egy adott településre az adatokat ?











erre gondolok pl.:





EUR|DE|GM007|FRANKFURT AM M

http://www.accuweather.com/world-index.asp?partner=accuweather&traveler=0

Hi viktorio,









viktorio wrote:

a accuweather.com-on hol tudom leszedni egy adott településre az adatokat ?





erre gondolok pl.:


EUR|DE|GM007|FRANKFURT AM M








Győző válasza mellett van egy másik lehetőség is, a WP-n belülről. Íme:





WP, Panel, Beállítások, WP-forecast


A lap alján van:





A hely keresése





keresendő:





Ha ide beírod a hely nevét, majd klikk "A hely keresése" gombra... megmutatja, amiket talált... A listából kijelölöd, amit akarsz és klikk a "Hely beállítása" gombra.





Ekkor a megfelelő kódot beírja az adott widget "Hely:" mezőjébe (feljebb).





Hogy hány helyet jelölsz meg, azt a widgetek számával irányítod. Hogy ép melyiket módosítod, az a widget betüjelének kiválasztásával történik.





Elég kényelmes dolog... smile.gif





Üdv,





Tamás

Nekem néha megbolondul ez a plugin.





A sidebar-on ilyeneket ír ki:









Quote:




Project-Id-Version: Report-Msgid-Bugs-To: POT-Creation-Date: 2008-12-27 15:14+0100 PO-Revision-Date: 2008-12-27 19:05+0100 Last-Translator: KOOS, Tamas Language-Team: KOOS, Tamas MIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Poedit-Language: Hungarian X-Poedit-Country: HUNGARY


Project-Id-Version: Report-Msgid-Bugs-To: POT-Creation-Date: 2008-12-27 15:14+0100 PO-Revision-Date: 2008-12-27 19:05+0100 Last-Translator: KOOS, Tamas Language-Team: KOOS, Tamas MIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Poedit-Language: Hungarian X-Poedit-Country: HUNGARY . Hőmérséklet: °C








Lehet ez annak a hibája, hogy az ikonokból hiányzik egy pár? Pl a 8 után a 11 jön, 26 után 29.

Szia, Joles!











Már én is láttam ilyent az oldalamon.





Aztán magától elmúlt.





Azt hiszem (persze, hogy hiba!), hogy ez akkor jön elő, amikor a plugin nem kap időjárás-adatot. Azt illene kiírnia, hogy “nincs adat”, helyette megkuttyan, és ökörségeket ír.





Ezt gondolom… ám, tévedhetek, persze.











Ha pár órával később újra megnézed, akkor műxik rendben?











Üdv,











Tamás





u.i.





Írtam a plugin készítőjének…

Szia Tamás,

















Igen, rendbe jön egy idő múlva. Ilyenkor meg kéne nézni, egy másik oldalon is, hogy ott hogy viselkedik a plugin.











Joles

Szevasztok. Nem tudom mi lehet vele, a jelenség nálam is előfordul esetenként. Próbálkoztam, ha ilyenkor változtatok a beállításokon akkor azonnal helyrejön. De én is rájöttem, hogy idővel, magától is megjavul.





Jó lenne ezt a hibát ki küszöbölni. :slight_smile:





Még az is előfordul, hogy ha több város van beállítva akkor az egyik jó a másik nem teljesen megmagyarázhatatlan a hiba megjelenése. Már arra is gondoltam, talán a forecast szerver korlátozza a megjelenések számát valamilyen metodika alapján, persze ez csak találgatás.

Sziasztok,











Írtam a plugin készítőjének… és válaszolt is…





Már letölthető a v2.3, ahol megoldódott a dolog.





(Az AccuWeather változtatott valamit, ami gubancot okozott a pluginben.)





Én most tesztelem…











Üdv,











Tamás


tamas wrote:

Hi viktorio,





viktorio wrote:

a accuweather.com-on hol tudom leszedni egy adott településre az adatokat ?





erre gondolok pl.:


EUR|DE|GM007|FRANKFURT AM M








Győző válasza mellett van egy másik lehetőség is, a WP-n belülről. Íme:





WP, Panel, Beállítások, WP-forecast


A lap alján van:





A hely keresése





keresendő:





Ha ide beírod a hely nevét, majd klikk "A hely keresése" gombra... megmutatja, amiket talált... A listából kijelölöd, amit akarsz és klikk a "Hely beállítása" gombra.





Ekkor a megfelelő kódot beírja az adott widget "Hely:" mezőjébe (feljebb).





Hogy hány helyet jelölsz meg, azt a widgetek számával irányítod. Hogy ép melyiket módosítod, az a widget betüjelének kiválasztásával történik.





Elég kényelmes dolog... smile.gif





Üdv,





Tamás





Köszi a választ.

Egyébként a keresés sem működik, ha nincs adat.

Invalid document end in Zeile 1 - nekem ez jelenik meg a 2.3-asnál ha városra keresek, az oldalamon meg hogy nincs adat…