WP értesítő ékezetes betűk eltüntek

Sziasztok!



A WP alap regisztrációs rendszerét használom a honlapomon.

Az utóbbi egy hétben a WP regisztrációs értesítők betűi olyanok lettek, mint az URL-ben képzettek.



Ez az értesítés például:



[KölcsönzésBérlés.hu] Új felhasználó regisztrációja

10 napja még így érkezett:



[KölcsönzésBérlés.hu] Új felhasználó regisztrációja





Ez a WP 4.6.1 frissítéssel függ össze, másnál is van ilyen jelenség?



Ha nem, akkor hol kezdjem keresni a megoldást?



Előre is köszönöm a segítséget.



aKérdező


Bővítményt, sablont módosítottál, cseréltél?

A szerveren történt a php_mail-en beállítás?

Semmit sem módosítottam és semmit nem cseréltem (már a WP frissítésen kívül). A mail beállításokon sem változtattam. (Magyar Hostingnál vagyok).



Annyi biztos , hogy szeptember 6-án még jól jött, 12-én már nem. Beszéltem a Magyar Hostinggal is. Először azt mondta a webmesterük, hogy a levelezésem karakterkódolását nézzem meg, ami nyilván nem ok, hiszen az értesítő többi részén jól jelennek meg az ékezetes betűk. Ebben megállapodtunk.

Amikor továbbítottam a beérkező "hibás"levelet a fiókomon keresztül a webmesternek, ott már állítólag jól jelent meg.



Ezek után nem tudtak segíteni, hogy nálam miért változik át a szöveg

Sziasztok, véletlenszerűen kiderült az ok.



Megosztom, mert tanulságos és jól jelzi, hogy a mai világban mi minden függhet össze. Hátha más is belefut hasonlóba.



Átnéztem a WP angol support forumot, hogy megjelent-e másnál is ez a jelenség, de semmi nyom. Elkezdtem végig ellenőrizni és lekapcsolgatni minden olyan más dolgot, ami a honlappal összefügghet.



A jelzett időintervallumban a freemailben létrehoztam egy saját feladót a honlap info@(domain név) nevű emiljére. Küldtem is leveleket innen. Nos, ahogy megszüntettem ezt a saját feladó kiterjesztést a freemail-ben, visszaállt a rend.



Nem vagyok IT szaki, ezért nem tudom, hogy miként függhetnek össze ezek a dolgok, de a jelek szerint összefüggenek.

A freemail sok sebből vérzik. Tőlük küldeni weblapok email-jeit nem jó ötlet.

Másnál is volt vele gond? Pl. gmail-re érkező email-ekkel?