WP e-Commerce fotó management

Sziasztok!











Épp egy WordPress alapú webshop fejlesztésében vagyok a WP-eCommerce nevű webshop plugin segítségével. Az egyes termékek feltöltésénél lehetőség van termékfotó feltöltésére, amit ezután egy script méretre vág és elmenti egy másik néven. Ezek a fotók wp-content/uploads mappába kerülnek, különböző felbontásokban. Arra már rájöttem, hogy 148x220-as a termék saját oldalán van és linkel az általam feltöltött original fotóra. Azt is tudom, hogy a 38x38-asok pedig az admin felület “Termékek” oldalán a táblázat sorainak legelső elemeiként szerepelnek, segítve gondolom a tájékozódást az egyes áruk között. Viszont van még pár amikről fogalmam sincs hogy mire vannak, mire készülnek, mi a célja velük a pluginnak, ezek a: 31x31 és a 425x215 felbontásúak és ugyanezen fájlnév végződésű fotók. Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet a kódban az, ami a képfeltöltést szabályozza? Ha ezt megtalálnám, akkor tudnám hogy a plugin mely részében funkcionálnak és ha semmire nem használhatók akkor ki is venném ezeknek a képeknek a generálását a kódból, mert fölöslegesen nem szeretném, hogy foglalják az amúgy sem túl nagy tárhelyet.











Előre is köszi a segítséget!

Előre szólok én nem tudom :smiley: De amíg nem jön egy okos ember addig:





Ha nem félsz tőle, hogy így belenyúlj, akkor jelöld ki a plugin összes fájlját és nyisd meg egyszerre őket NotePad++ -szal, majd Ctrl+F-et leütöd és beírod a számot vagy kódot amit keresel és rákattintasz, hogy keresés az összes megnyitott fájlban. Ilyen “idegen” kódmódosításoknál ez elengedhetetlen eljárás. És még attól sem kell tartani, hogy a NotePad a képeket is megnyitja… megbirkózik velük is:)