WP E-Commerce és Gold Cart termékkategória kezelése

Sziasztok!











Készítettem egy webshopot, amelyet a wp e-commerce + gold cart-ra építettem.





A gold cart pluginall lehet grid view módot beállítani, ugye ilyenkor szépen egymás mellé rendezi a termékeket.





Ez rendben van.





A kategóriák hierarchikus megjelenítésében kérném a segítségeteket, mert ezzel elakadtam.





Vannak ugye főkategóriák, azokon belül alkategórák, adott esetben az alkategóriák alatt még további alkategóriák.





A termékek oldalon jelenleg úgy jeleníti meg a kategóriákat, hogy minden fő és alkategóriát megjelenít.





Ha itt rámegyek az egyik főkategóriára akkor az összes abban szereplő alkategória terméket is megjeleníti.





Én viszont azt szeretném, ha rámegyek az egyik főkategória ikonjára, akkor az abban szereplő alkategóriákat mutassa csak (és ne az összes terméket). És ha az alkategóriára kattintok, csak utána kistázza be az abban lévő termékeket.











Tudna valaki segíteni, hogy mit kellene módosítanom?

ennek nincs az adminban beállítási lehetősége? :o

Amiket lehet a bolt beállításoknál állítgatni, azokon már túl vagyok.





Ha betenném ide a php-ket amikben ezt módosítani lehet, az segítene?





Én sajnos nem vagyok jártas a programozásban.

nekem miért segítene az, ha te betennél ide phpket, amiket módosítani lehet?





minden phpt lehet módosítani, és a segítség nem nekem hanem neked kell! :wink:

smile.gif



Úgy értettem, ha Te értesz hozzá és ránéznél, esetleg megtudnád mondani mit kell átírni benne.

Sziasztok!











Remélem, jó helyen teszem fel kérdésemet. Pár napja már babrálom az e-commercet. Megnéztem minden beállítást a pluginban. A probléma az, hogy amikor kilistázom a kategóriákat, akkor nem teszi be a főkategóriákba az alkategóriát, hanem mindent egy oldalon mutat. A kategória kezelésnél természetesen a főkategória alá tettem be az alkategóriákat, de mégis minden kategóriát egy lapon nyit meg.











A sablont is lecseréltem hátha az lett volna a baj, de másik sablonnal is ez a helyzet. Termékeket nem töltöttem még fel, csak a kategóriák vázát csináltam meg.











Valakinek valami ötlet a megoldásra? Előre is köszönöm.

[sup:3s07x8k6]Szia bmihalyka![/sup:3s07x8k6]











[sup:3s07x8k6]Próbáld ki ezt, bár nekem nem működik valamiért.[/sup:3s07x8k6]





[sup:3s07x8k6]http://www.subharanjan.in/category-wise-products-display-in-wp-e-commerce/[/sup:3s07x8k6]











[sup:3s07x8k6]Üdv.![/sup:3s07x8k6]





[sup:3s07x8k6]Tomi[/sup:3s07x8k6]

Szia











Köszönöm a válaszod! Úgy tettem, ahogy le volt írva, de nem változott semmi, se rosszabb se jobb. Ha megveszem a gold cartot, az csak a termékeket fogja rendezni, vagy az lehet majd a megoldás a kategória megjelenésre is?

A gold cart csak annyit tud, hogy rács nézetben is megtudod jeleníteni a termékeket.





A kategória rendezésre nem megoldás.

Legalább ezt is megtudtam :slight_smile: Köszi a segítséget. Ha sikerült megoldanom, megosztom veletek!

Sziasztok!!











Nekem olyan problémám lenne, hogy a wp e commerce-be egy adott termékhez több képet szeretnék csatolni, de vhogy eddig ez nem jött össze.





Tudna ebben vki segíteni, hogy ezt hogy lehet megoldani???





Válaszotokat előre is köszönöm!!!











üdv.: rizzo

bmihalyka : erre van beállítási lehetőség az adminban!





“Mutass az alkategóriákból is termékeket a szülőkategóriánál:” - nem ez kell neked?











a gold cart rácsnézetének eléréséhez csupán ennyit kell bepattintani a sablonod functionphpjébe:









function product_display_list(){



return true;



}



function product_display_grid(){



return true;



}











rizzo : wpec-ben csak 1 képet tudsz a termékhez adni, de persze a wp képfeltöltőjével annyit raksz be pluszban, amennyit akarsz…





function product_display_list(){





return true;





}





function product_display_grid(){





return true;





}

















rizzo : wpec-ben csak 1 képet tudsz a termékhez adni, de persze a wp képfeltöltőjével annyit raksz be pluszban, amennyit akarsz…

mano: nagyon szépen köszönöm a segítségedet. Még esetleg abban tudnál segíteni, hogy gold cart-al ez megoldható??

rizzo: semmi köze a gold carthoz. ismétlem: alapból 1, azaz egyetlen képet tudsz terméklnek megadni, mindenhol ahol képet mutat, akármilyen listában, ott az fog szerepelni. a szövegmezőbe viszont a wp alap képfeltöltőjével szépen további képeket tölthetsz fel. ennyi.

mano: köszönöm a segítségedet, most már minden világos :slight_smile:

Szerintem a termék kezelés oldalon - a 'termékképek menedzselés'énél annyi képet töltesz fel amennyi jólesik. Az már más kérdés, hogy melyik sablon hogyan kezeli a megjelenítését.











Ha a szövegrészbe illeszted a képet - képeket, az sok sablonnál széthullást fog eredményezni.

Szia Mano!





“Mutass az alkategóriákból is termékeket a szülőkategóriánál:” - nem ez kell neked? - Sajnos nem az kell nekem, próbáltam de nem működött. Kipróbáltam a kódot is, de amint beillesztettem, összeomlott az oldal.











Tomi76: Neked a kategória nézet megoldódottmár?





















'mano' wrote:




bmihalyka : erre van beállítási lehetőség az adminban!


"Mutass az alkategóriákból is termékeket a szülőkategóriánál:" - nem ez kell neked?





a gold cart rácsnézetének eléréséhez csupán ennyit kell bepattintani a sablonod functionphpjébe:




function product_display_list(){

return true;

}

function product_display_grid(){

return true;

}





rizzo : wpec-ben csak 1 képet tudsz a termékhez adni, de persze a wp képfeltöltőjével annyit raksz be pluszban, amennyit akarsz...

[/quote]


function product_display_list(){


return true;


}


function product_display_grid(){


return true;


}








rizzo : wpec-ben csak 1 képet tudsz a termékhez adni, de persze a wp képfeltöltőjével annyit raksz be pluszban, amennyit akarsz...


'bmihalyka' wrote:




Szia Mano!


"Mutass az alkategóriákból is termékeket a szülőkategóriánál:" - nem ez kell neked? - Sajnos nem az kell nekem, próbáltam de nem működött. Kipróbáltam a kódot is, de amint beillesztettem, összeomlott az oldal.





Tomi76: Neked a kategória nézet megoldódottmár?








Sajnos nemtudtam megoldani.


Egyenlőre feladtam ezt a részét.


Azért ha valaki megfejti, kíváncsian várom a megoldást:-)

Komolyan mondom, olyan értelmesen le van írva, hogy hogyan kell csinálni. Megcsináltam úgy ahogy le van írva itt [sup:1ab2a0u8]http://www.subharanj…-wp-e-commerce/[/sup:1ab2a0u8]majd az nem müködött és megprobáltam az általa már elkészített file-al. De azzal sem ment. Hihetetlen, hogy nem lehet alkategóriákat megjeleníteni a fokategorián belül.