wp-downloadmanager

Felmásoltam a plugin mappába mappástul,mert úgy írta. Aktíváltam a plugint. A widgets is aktiválva lett hozzá.





Rámentem a beállításoknál az add file-ra. Megadtam az elérési utat. Látszólag minden oké. De volt hogy úgy válaszottam ki a listából. Ha ékezetes fájlnév volt,akkor furcsa karaktereket írt ki. De az enyém így nézett ki:sdf_were_fd.pps Aztán mikor a főoldalon rámegyek a letöltésre,akkor azt írja ki,hogy a fájl nem létezik. Pedig ott van,ellenőriztem. A következő helyre mutat a főoldalon a widgetben: http://webcímem.hu/download/2/. De ide lyukad ki:http://www.cwi.hu/fajl-nem-talalhato





Én nem értem. Kell ezenkivül más plugint is felrakni? Mert ilyesmit én nem láttam.





Ja és a legfrissebbet raktam fel,az 1.30-as verziót.





Találkozott már valaki ilyen problémával?

ekezetes filenev? muhaha





olvass, olvass, olvass mielott kerdezel





minden le van irva szepen valahol, wordpress codex, plugin support forum, stb ott lesz a valasz hidd el





amugy meg nezd at a beallitasokat nemes egyszeruseggel…

“Download Nice Permalink:”





Ezt kellett “NO”-ra állítanom. Régebben is próbálkoztam ezzel a beállítással,de ezek szerint akkor nem mentette el a beállítást valamiért.





Köszönöm a segítséget.

Sziasztok!











Wp 2.5





download manager (wp-downloadmanager100.zip) felmásol, aktivál





nem jelenik meg az admin menüben











Miért lehet?











Előre is köszi a választ!











Üdv codee47

Fájlokat jól másoltad fel? Én is ezt használom itt, ezen az oldalon is. Tökéletesen ment.

Nekem az volt a baj,hogy nem mappástúl másoltam fel. Fontos,hogy a Plugins könyvtárban legyen ez a mappa és tartalma.





Ami még probléma lehet,ha netán hibásan másoltad fel. Mondjuk nem töltödött fel a teljes tartalom. Vagy egy fájl nem töltödött fel rendesen.





Esetleg jogosultsági probléma is lehet. Nemigen szokott előfordulni és gyanítom,hogy nem is a probléma eredete.

Codee47 !











A WP 2.5-től felfelé ne az 1.00-át használd, mert az - tapasztalataim szerint - esetleges működésű.











Korrekt és normális az 1.30-as verzió, ami innen tölthető le.











Az Usage-ben szépen le van írva, hogy miként kell használni. :slight_smile:











Szép éjt !

WP-Downloadmanagerrel, olyat meg lehet e csinalni, hogy egy adott URL, mindig egy adott kategória, utoljára feltöltött fájljára mutasson?

Szerintem nem, nincs is ilyen opciója.





Nem hiszem, hogy találsz olyat, ami pásztázni fogja a könyvtáradat és kikeresni a legfrissebb fájlt…


mano wrote:

Szerintem nem, nincs is ilyen opciója.


Nem hiszem, hogy találsz olyat, ami pásztázni fogja a könyvtáradat és kikeresni a legfrissebb fájlt...








nem kell pásztázni, csak lenne valami olyan akármi (lekárdezés, valami), amivel egy kategória legnagyobb id-ju dolgát kapom meg eredményként, így abból már csinálhatok linket.

jah.





esetleg latest posts plugin? :o

Lehet Charlie, hogy nem értem teljesen a kérdésedet: a legtöbbet letöltött, vagy a legutóbb letöltött fájlt akarod megjeleníttetni? Mert a leírásában ez valahol benne van. Azt hiszem az Usage-ben. :slight_smile:

Download managert telepítettem én is. Lehet valahogy rss feedet létrehozni, hogy értesítse az olvasókat az újonnan hozzáadott file-okról?

Előző kérdésemre nem találtam megoldást, de mindegy is.





Fontosabb viszont, hogy kategóriába teszem, és kirakom a file-t egy page-re, és amikor frontendről le akarom tölteni, ezt a hibaüzenetet kapom.











You don't have permission to access /wp-content/plugins/downloads-manager/upload/(fileneve)











Milyen permission kellene mégis…

Feedet lehet létrehozni, benne van a beállítások között, hogy miként.











A jogosultsághoz (minden frissítése után) egy közvetlen link (permalink) struktúrát nyomjál neki légyszíves.











Amennyiben a .htacces-ed nem írható a WordPress számára, akkor kézzel kell beállítanod, amit felajánl (be kell másolni csak).