WP 5.2.2 frissítés

Sziasztok, Egy hibaüzenetet kapok amikor a WP 5.2.2 -re szeretnék frissíteni, miszerint nem lehet WP 2.2 zipp file eredetiségét ellenőrizni, mert nem található aláírás. Kikapcsoltam az összes bővítményt. Semmi. Töröltem a wpcf-minified mappát, most ezt a hibaüzenetet kaptam:
Frissítés letöltése innen: https://downloads.wordpress.org/release/hu_HU/wordpress-5.2.2.zip…

Sikertelen letöltés.: A fájl (bcc3da790ec2b369a52ece3b283e8778) ellenőrző értéke nem egyezik az elvárt értékkel (5aab376fae9ecc73e8b209c90d4fc48c).

Telepítési hiba
Ez mit jelent?

Az osztott tárhely szolgáltatóknál a problémák egy nagy kuktába vannak zárva. Néha a szelep kiereszt egy-egy pöffetegeket: ilyenkor már a képernyőre is kilátszik az a hiba.

Tényelg az 5aab376fae9ecc73e8b209c90d4fc48c a valódi checksum! A bcc3da790ec2b369a52ece3b283e8778 egy félig letöltött fájlból eredhet, ki tudja hány pöffeteg van még a kuktában!! (akár lehet valamiféle korlátozás: futás idő, memória, lemez)

Mostanában egyre több a probléma vele az 5.1-től rengeteg gond van jobb lesz ha wix-re és más blogerekre váltasz mert itt csak a gond van. Sok verzióban a fizetési mód sem működik és nem biztonságos -nak jelenik meg a sablon sem.

Azt ellenőrizd le melyik WP verzió! Ha 5.1.1 akkor a verzióval van baj az hibás és a 5.2 sem tökéletes! De váltsál a verzióknál és utána próbáld a sablonokat! Az 5.0.4 alatt elég jól működik minden!

Valószínűleg azért kapod ezt a hibaüzenetet, mert nincs elég szabad terület a webtárhelyeden, ezért a rendszer nem tudja teljesen letölteni a fájlt.

Nézd meg a webtárhelyeden, hogy mennyi szabad hely van, és töröld a felesleget. Legtöbbször a képek foglalnak sok helyet, így érdemes egy képoptimalizáló bővítményt lefuttatni.

1 kedvelés