Wp 2.7 telepítése localhost-ra !?

még mielőtt kitiltanátok kitiltom magam innen gyenge ez én pszihém ide





ide még írnék de nem merek semmit leírni





nem is az a lényeg mit ír azt hogy hogy írja





de természetesen elfogadom minden intelmeteket











üdvözlet itt kettőspont jönne de nem írom le w gy ide pont jönne ide meg vessző





de azt sem írom le mert félek hogy pszihés problémák keletkeznek

Köszönöm .





Manónak





Van 11,2 Gb fizetett tárhelyem több mint tíz domain de mindent először ingyenes tárhelyen szoktam kipróbálni ez megmaradt bennem.











Különben találtam egy nagyon jó ingyenes tárhelyet . Elküldöm a linket lehet, hogy valakinek szüksége lesz rá.





Hibaüzenet nélkül telepítettem és hibaüzenet nélkül működik a WP 2.7. Eredetileg telepíthető (Vista panel) az oldalon de az csak valójában felmásolta az angolt WP 2.7. Felmásoltam a magyar fájlt és a wp-config.php ( lokalhost helyette sql***.noadsfree.com). (*** szám amit regisztrációnál kapunk).





Az ingyenes tárhely: http://noadsfree.com

http://cjb.hu ( bocs a kettőspontért a pontért a kettő db per jelért)





magyar tárhely ingyen





mintha azt olvastam volna hogy korlátlan





mysql php -val 1 db adatbázis korlátlan táblák

















domain 24 féle xxx.cjb.hu xxxxx.fanklub.hu





( fanklub magyarul szurkolói klub )





és még sok más köztük néhány erotikus is











2 lapot csináltam 2.7 -tel mindkettő hibaüzenet nélkül meg volt

Kedves webgyors!











A türelemnek is van bizonyos határa; azért lettél figyelmeztetve, hogy kerüld a túlzásokat, nem azért, hogy nekiállj hepciáskodni ezen.











Minden Fórumon van egy szabályzat, amelynek egyik közös jellemzője éppen az, amiért szólt egy szerkesztő, és egy moderátor is.











Én pedig arra kérlek, hogy ugyanolyan tisztességes hangnemet használj a Fórumban, mint bárki más Veled szemben, vagy még inkább olyant, ami erre a Közösségre jellemző.











Az pedig remek dolog, hogy két lapot is csináltál hibaüzenet nélkül a tárhelyen. Akkor legalább látható, hogy valami gubanc a localhost beállításainál lehetséges. :wink: