WP 2.7-nél nem működik

Sziasztok!





Az a problémám,hogy egyik blogomat frissítettem 2.7-re,egy másikon meg új telepítést csináltam,és mindkét helyen ha rákattintok egy post-ban levő képre,nem történik semmi.





Régebbi verzióknál ugye vagy kinagyítódott,én például wp-zoom nevű plugint használtam,vagy új lapon jelent meg a kép,most meg nem történik semmi.





Tudna valaki segíteni,miért van ez?





Köszönöm

extra?





link?

Nem extrás,saját tárhely.





Pl. ezt http://barrakuda.hu most ma délután frissítettem,és minden müködik szépen.





Ezt http://mozifilmek.com most ma délután telepítettem,és itt már nem működik.

barrakuda: huh, ez tökjól néz ki - jabocs, ez nem ide tartozik! :smiley:











forrás:



Code:









moziflmek forrása:


Code:











na mi a különbség, ami miatt nem működik??

Gondolom nem jól linkeli be a képet.





Annak mi a megoldása?





Bár most egyenlőre Internal Server Error hibaüzenetet kapok minden oldalamra.





Ebben tudnál segíteni?





Próbálkoztam a .htaccess file variálásával,mert egyszer már jártam így,de most nem működik.Most meg azt olvastam,nem is kell .htaccess file,leszedtem,de így sem jó.

Bocs, internel server error magától megoldódott,most már csak azt kéne tudni miért linkeli rosszul a képet.

1 - minek idézel be mindig mindent?











2 - pedig alap html-es kérdést tettem fel! :wink: egészen egyszerűen a mozifilmeknél nincs link, akkor perszehogy nem lehet klikkelni!!!

Értem hogy nincs link,azt nem értem,amikor beillesztem a képet,akkor a wp miért nem rakja oda a linket.





Most néztem,beillesztettem a képet,átkapcsoltam html módra,és nem volt ott a link az elején.





Most hogy frissítettem a barrakuda.hu-t most már ott sem rakja be a linket.





Most néztem egy másik oldalamon ami 2.6.5-ös ugyanúgy beillesztem a képet,átkapcsolok html módra,szépen ott van a teljes link.

Hát akkor rakd oda TE a linket. Eleve a wyswyg szereksztő egy rakat sz*r…





Ha html-ben írnál mindent, sosem lennének ilyen gondjaid! :wink:

Ja egyenlőre kézzel belinkelem,1-2 képnél nem vészes,de vannak olyan oldalaim amin sok kép van.





Ott azért kézzel linkelgetni elég gáz.





Hátha még valaki előáll valami ötlettel.