WP 2.6 demo

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WP 2.6 demo című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WP 2.6 demo]

Itt jegyezném meg, hogy tegnap óta elérhető a 2.6 beta 1, és letölthető innét.

Egyébként szerintem csúszni fognak, ahogyan a 2.5-el csúsztak olyan 2-3 hetet.

Nem baj az, csak ne legyen teli hibával :slight_smile: Nem gond a pár hét.

Mondjuk illett volna kiadni egy 2.5.2 -t még a 2.6 előtt, amiben talán jó az elfelejtett jelszó opció, meg tartalmaz némi bugfixet…

No mindegy, nem én vagyok Matt :slight_smile:

Az RSS-el valami nagyon nem stimmel, kb. három hír óta. A Google Readerben csak ennyi jelenik meg:

B??r m??g tal??lgat??sok folynak arr??l, mikor ??s tulajdonk??ppen pontosan mi is j??n ki 2.6 verzi?? n??ven, de az m??r bizonyos, hogy Chris Johnston ism??t (vagy m??g mindig) ell??t benn??nket demo verzi??val. Vagyis, ha valakit ??rdekel p??ld??ul az, hogyan is lehet p??ld??ul a bejegyz??sek verzi??it nyomon k??vetni, vagy hogy m??r t??nyleg lapozhat??-e a sablon r??sz (vagy […]

Az elsőnél azt hittem, csak valami szerkesztési hiba, de most már úgy gondolom, hogy valami el lett állítva (lehet, hogy UTF-8-ra kéne visszatenni mindent)
Légyszi, nézzetek rá, mi a helyzet vele.

így megy ki… nem értem!

amiota buheraltal az oldalon azota nem jo. hasznalj feedburnert.

meg a job oldalon a blogoznal részben is ossze vannak csuszva azok a barnas izek.

http://validator.w3.org/feed/

mondjuk se az atom, se az rss nem valid, akár ez is lehet a gond.

Nekem minden tökéletes: rss is (greader, netvibes), és a barnás (???) izék is :slight_smile:

Milyen barnás izére gondolsz? :smiley: Nincs is barna az oldalon.

Narancssárga lesz az :slight_smile:

Szotsaki kérlek küldj erről egy képet a patai@word-press.hu-ra, mert sehogy nem tudtam előhozni a hibát, akármilyen böngészővel, vagy op rendszerrel néztem.

A képet elküldtem, de válasz nem érkezett rá.
A legújabb bejegyzés is ugyanolyan rossz, mint a május óta érkezett összes.