WP 2.6.5

Ahoj!











Innen szedtem le a WP telepítőt, de sidebar.php -ban használt függvények nagy része nem hajlandó magyar lenne pl _e(‘Tags’, ‘My_Theme’)





Nem jó a hu_HU.mo állomány benne vagy mást baltáztam el?

Szia Kobra!











Ahogy elnéztem, saját témát készítettél. A telepítőben lévő fordítások a WP-t és az ő alapsablonjait fordítja magyarra, és azzal nincs gond. :slight_smile:











Maradt a második verzió, a sablonban (my_theme) az elkeffentyűzés. :wink: :wink:





A’szem…

Kedves Győző,





erre én is gondoltam, de!





Csak a _e(‘Links’, ‘My_Theme’); és _e(‘Tags’, ‘My_Theme’) nem akarja bírni a magyar nyelvet :frowning: bár utóbbival más téren is meggyűltek a gondjaim - IE-ben elfedi az oldalak menüpontot és nincs fejléce. - de ezt és a többi gondom majd a sablonok témában, vizsgák után.





Jah és 2.6.3ban ezek is magyarul voltak

A WP alap-fordítás (.mo file) soha nem fordítja a theme-eket/sablonokat.





Kell a sablonnak saját .mo file, amennyiben angolul van megcsinálva.

Ezzel vitatkoznom kell moshu…





Nem csináltam hozzá nyelvi fájlt és ezt a kettőt leszámítva még is magyar a többi :o a 2.6.3ban ezek is magyarok voltak és szeretném, ha rendesen elkészített sablonom lenne, nem magyarul bepakolgatva aminek magyarnak kell lennie, hanem “motorból” fordulna.

Akkó vitatkozzál. Magaddal, mert én feladom…





(inkább olvass: http://wordpress-hu.dev.rain.hu/2008/07/25/hogyan-magyaritsunk-sablont/)

ismerem az írást…





ok, akkor úgy mondom, h a WP 2.6.5 textdomainjét használom - linkeltem vissza, nem egy külön sajátot


Quote:

Csak a _e('Links', 'My_Theme'); és _e('Tags', 'My_Theme') nem akarja bírni a magyar nyelvet








írtad volt, utána pedig Moshu hivatkozására azt vésted a Fórumba, hogy





Quote:

ismerem az írást...








DjZoNe írásában pedig az van, hogy





Quote:









Nyilván, nem a "My_Theme" és a "kubrick" közti különbségre célozgatnék... ;)