WP 2.6.2 magyar telepítési gond

Sziasztok





Helló neo











Ezek szerint mégis csak jó volt, hogy leírtad…











Van is admin szerű oldal, ha most minden okés…(bár már láttam ilyen jellegű hibabejelentést itt a fórumon.)





Sikeres telepítést követően: ha simán beírod az URL címet elvileg a “blogot” magát látod





ott “meta” (oldalsávban “widget”) azon belül ha be vagy jelentkezve, “admin”, ha nem akkor “bejelentkezés” linket fogsz látni.





miután a login.php-ban





a felhasználó helyére bekerül, hogy admin és a telepítéskor kapott jelszóval belépsz





egy nagyon korrekt felületet kellene láss





magyar release esetén magyarul…





érdemes a beállítások, felhasználók résznél az adminnak olyan jelszút választani amit nem felejtessz el.





Linuxon hatványozottan figyelj oda, hogy a hu_HU.mo fájl ne hu_hu.mo legyen a wp-includes/languages/ könyvtáron belül (kis betű/nagybetű)











Egy “érdekesség”: define(‘DB_HOST’, ‘localhost’) <- már sokszor elvileg nem fogod használni, de ilyen “parancsoknál” mindig az első a konstans amit definiálsz és a második az érték.











további jó munkát

Szervusz neo!











Látom, lassacskán megyeget, de még van néhány gubanc. :slight_smile:











Ne a 2.6.3-at tedd fel, hanem vágj bele a 2.7-be, amely igaz, hogy még csak beta állapotú, de azért már elég jól megy.











Ha nem szeretnéd, akkor a 2.6.5 a legfrissebb stabil változat, azt telepítsed.











Még nem olyan sokat hadakoztál :slight_smile: a telepítéssel; szerintem mindent takarítsál ki, és a jelzettek közül valamelyiket tedd fel. :wink:

Igen köszönöm, már vannak eredmények … a 2.7-re szavazok… lepucolok mindent és újracsinálom…





Köszönöm





Üdv

S. Gyuri!











Nem kérdeztem, hanem Neo-nak válaszoltam a Mátrixból!:):slight_smile: