WP 2.5


moshu wrote:

Hogyan olvassunk "headers already sent..." hibaüzenetet?





...codee47/codeedesign.hu/blog/wp-config.php:1)





= a wp-config.php file első (1.) sorában szóköz vagy üres sor van a <?php előtt!





Igen, én is erre gondoltam de nincs semmilyen szóköz és üres sor!


Innen töltöttem le a magyar verziót és fizetős tárhelyre szeretném tenni! Teljesen üres adatbázisba! Nem tudom mi lehet a gond!?





Ingyenes tárhelyre mindíg gond nélkül felment, igaz a 2.3!


További ötleteket várnék!


Köszönöm!

hexeditorral nézd meg a config file-t, a múltkor egy srác valahogy csinált bele egy unicode byte order mark-ot a fájl elejére, amit nem mutatott meg se a notepad se a dreamweaver

Sziasztok!











Nem tudom felemerült-e ez a kérdés, de WP 2.5-ben hol találom az eddig beérkezett kommentek számát? Mert közli a postok, oldalak, kategóriák, címkék számát, de kommentet sehol. Vagy én vagyok ennyire vak?! :smiley:











Köszöntettel:





centurm!

Itt olvastam, hogy a 2.5.1-ben van egy jelszavas bug. Ez a bug benne van a 2.5-ben is?





370 regisztrált tag van a blogomon, nem szeretném egyenként átállítani phpmyadminban mindenkinél a jelszó változóját.





Nyugodtam rakjam fel a 2.5-öt bagy várjam meg a 2.5.2-t ?

Szervusz horvathx !











A 2.5-ben egy súlyosabb hiba lakik, és (többek között) ezért jöttek ki gyorsan a 2.5.1-gyel.





Ha már frissítesz - azt történetesen nem tudni, hogy miről, mert azt jól el felejtetted megírni, és a weblapként megjelölt sörkollektor nem működik, hogy le lehessen lesni :slight_smile: - akkor, szerintem a 2.5.1-re.











A frissítés miatt nem tartom valószínűnek, hogy 369-en hirtelen elfelejtenék a jelszavukat. :wink:











Én DjZoNe írásából - http://word-press.hu/2008/05/15/wordpress-251-jelszo-csere.blog/ - azt szűrtem le; ha méltóztattunk mi, adminisztrátorok oly’ balfékek lenni, hogy elfeledtük a jelszavunkat, akkor így tudunk behatolni.





Természetesen, ha levélben fordulnak az oldal-adminisztrátorhoz, hogy nem megy a jelszókérés, akkor adsz neki.





Ne rettegj a 370-regisztrációtól. Szerintem már mindenki törölt legalább 50 usert majomszerű ügyességgel a saját honlapjáról, ügyetlenségből, bénaságból, fáradtságból - és mind túlélte.











Nézd meg, Patai Laci is felválllalta ennek az oldalnak a frissítését, pedig rajta kívül itt vagy hárman is vagyunk regisztráltak… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:











Borítékolom, hogy a következő WP-nek is lesz bugja, de mi így is szeretjük ! Szóval: hajrááá, tedd fel a 2.5.1-et !











Ha mégsem jönne be, akkor kérdezzél még nyugodtan; nem értek ugyan hozzá, de rengeteg ötletem lenne még ! :slight_smile: :slight_smile:

Jajj, bocs. Frissítettem a weblapom elérhetőségét. 2.0.7 -van fent, és valószínű, hogy rövidesen belevágok :wink:





Köszi