WP 2.5 demo

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WP 2.5 demo című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WP 2.5 demo]

nekem nem mukodik, nem tudok ezzel felépni.

érdekes… nekem működik, a változás annyi, hogy 10 percenként frissül a telepítés a visszaélések elkerülése érdekében.

Nekem is működik.

Valószínűleg ne a kűlcsin, hanem a belbecs az érdekesebb. Most olyan benyomásom volt elsőre, hogy az unalom ellen kicsit megkeverték a menüpontokat.
Lüke fejemmel arra gondolok, hogy van egy szint, amikor nehéz a jóból még jobbat gyártani.

Na, de március mindjárt itten is van…

Szép hétvégét mindenkinek !

nekem nagyon bejön, végre bekerülnek azok a funkciók amik régóta hiányoznak…

Dejó, szabad átírni a pluginjeimet… :slight_smile:

Nekem se működik. Aztmondja incorrect password. :S

“Error. Incorrect password”

Ha így fog működni is, akkor inkább maradok a 2.3.3-nál :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Valószínűleg a blog tulajdonosa megelégelte a visszaéléseket… sajnos. Mindenesetre képek az admin felületről errefelé, ha valaki pedig kísérletezgető kedvében van, akkor itt letöltheti a telepíthető csomagot.

én betok lépni. szerintem nem csúnya az admin (máramennyi van előle), és átgondoltnak tűnik a felület is.

Na tessék, már szimpátia alapján dönt az új verzió… nem semmi előrelépés… :wink:

jaj de cuki színecskéi lettek, és az a buborékocska is a kommenteknek, meg kell zabálni, és a szokásos jó nagy betűk, legalább 15 méterről is el tudom olvasni a blogom nevét, és olyan jó, hogy maradt a menü, mint volt, nem értem én azokat az emberkéket, akik dropdown menüért sírnak, mert csak olyan oldalakat szeretnek lehívni, ahol dolguk is van, és a sok üres terület is tök szupi, legalább nincs úgy összezsúfolva minden, na és a kódból megcsinált lekerekítés - régi nagy barim, és nem, egyáltalán nem gáz, hogy recés, mint az állat

Hááát… első ránézésre én sem leltem a dolgokat…
Ami tetszik az új “Write” felülett.

A távolkelet hatsáráa egyre jobban egyszerűsödnek a dolgok, s itt is látható.

Remélem várható, egy “old”, “new” s nem utolsó sorban “editable*” admin panel.

  • A hol bátran szerkesztehetem a külsőt stb…, hamamrasosan elkészül az új “plug-in”-om, hamarosan közzé teszem :slight_smile:

És már itt is van a relase candidate 1: http://wordpress.org/development/2008/03/25-sneak-peek/

Itt van bizony, de tessék óvatosan bánni vele: http://forum.word-press.hu/viewtopic.php?pid=4151#p4151

Nem értem hogy egyeseknek mért nem müködött.
Nem láttam az előző verziót,de azt tudom,hogy nem vagyok megelégedve ezzel a felülettel. Még mindig túl bonyolult és néhány hiba is van benne.

Mint például?