WP-2.5 Admin gondok!

Sziasztok!











A kérdésem az lenne hogy mikor belépek az adminba a vezérlőpultnál nem látok a menün kívül semmit (megjegyzések box stb.) minden működik de a dobozok nem látszanak!




  • ez a hibaüzenet fogyad az intéző/ bejegyzéseknél:





    Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/webuser/c/codee47/codeedesign.hu/blog/wp-admin/edit-post-rows.php on line 87










  • ez az impot menüben:











    Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/webuser/c/codee47/codeedesign.hu/blog/wp-admin/import/wp-cat2tag.php on line 181










  • kinézet/ widgetek-nél pedig ez:











    0��]+����z�����error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 40961 bytes) in /home/webuser/c/codee47/codeedesign.hu/blog/wp-admin/includes/widgets.php on line 206











    Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in Unknown on line 0











    Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in Unknown on line 0











    A többi dolog rendben van de örülnék ha megtalálnánk ezekre is a megoldást!











    Előre is köszönöm!











    Üdv, codee47

Elréted a php memoria limitet. Szolj a tárhely szolgáltatódnak.

és ha a cache.php-t ezzel a sorral bővíted?











ini_set(‘memory_limit’, ‘24M’);


mano wrote:

és ha a cache.php-t ezzel a sorral bővíted?





ini_set('memory_limit', '24M');





Mindegy hogy hova szúrom be?

Megkérdeztem a tárhelyszolgáltatót, 16mb php memory limit van engedélyezve jelenleg. Mennyire van szüksége a wordpressnek a tökéletes futáshoz?

Hy!











Minél több bejegyzést írok annál több admin oldalnál kapom a php memory limit hibaüzenetet! Ezt mindenképp a szolgáltatónál beállított memory limit okozza?

Nekem 8 MB-val fut drupal joomla és wp is. Simán működik a dolog (bár drupalnál voltak gondok egy nem stabil modul miatt). Épp ezért szerintem valamelyik külső modul okozza, vagy ha nem használsz ilyet próbálkozz egy újra telepítéssel (akár úgy is, hogy újra leszeded).

codee, nem lehet hogy sok pluginod van bekapcsolva?





azok tudják enni a memóriát…

Szia!











Azt tapasztaltam hogy 2.5 alatt sok plugin nem működik még rendesen pedig néztem a plugin compatibily listát (kb 5 volt bekapcsolva)! + a k2-vel volt a gond kikapcsoltam és minden működik kivéve az import menüt! Ezt a hibát kapom:











Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 30720 bytes) in /home/webuser/c/codee47/codeedesign.hu/wp-admin/import/textpattern.php on line 571