WordPress oldal költöztetése

Sziasztok! Kezdő WordPress felhasználó vagyok. Egy barátomnak készítettem meglévő sima html weboldala mellé egy WordPress oldalt a www könyvtár forrásában egy site nevű mappában. Minden ok volt valami.hu/site néven el is értük rendben. Eljött ma a nagy nap és megkértem a szolgáltatót hogy állítsa a domaint be erre a mappára. Szétesett az oldal, majd tanácsára a phpmyadmin felületen kivettem a /site -ot a táblákból. Az SQL adatbázisból is töröltem a /site karaktereket de semmi. Visszaállították mindent most megy az eredeti oldal meg az új is a /site mappában. Ha domaint irányítok át akkor azt írja a böngésző hogy túl sok átirányítás. Vagy készítsek egy sima HTML oldalt egy linkek hogy valami.hu/site és annyi? Az Adwords és a Google mennyire örül ennek? Előre is köszi!

valószínűleg a .htaccess fájlban nem írtad át amikor domainre lett állítva, és ezért nem jött be, ezt írd át, majd az adatbázisban a site urlt, és a home urlt, utána betudsz lépni, majd a better search and replace pluginnal vedd ki mindenhonnan a /site részt, és kész.

köszi :slight_smile: