WordPress hiba

Kedves Fórumozók!

Amikor beírom a honlap címét ezt írja WordPress > hiba,

ez mit jelent?

Köszönöm!

Ennyit ír hogy hiba? Semmi mást? Adj légyszíves egy url-t, attól lehet okosabbak leszünk, okosabbat tudunk rá mondani.

A Linkjeim

én nem tudom mi lehet a hiba, lehet hogy csak én nem veszem észre.

Biztosan jó címet írtál be?

Ürítsd a böngésződ gyorsítótárát (Firefoxnál Ctrl + F5), és úgy próbáld meg. Nekem pl. nem ír hibát, ha az előbb megadott linkre kattintok; az oldal olvasható.

Hmmm

Hol a hiba? Akármelyik böngészőmbe beírom (opera,mozilla,IE,Chrome),semmi hiba… szépen bejön.

:frowning:

Köszönöm szépen! Azt a gyorsítótárat hol találom? Eszközök gondolom?

[off]

http://www.ccleaner.com/

ez itt nem a reklám helye.

ha gondolják az 'illetők', töröljék :wink:

Ez mindent ürít (többek közt).

:slight_smile:

[/off]

Köszönöm!

Én ebből nem sokat értek, azért köszönöm.

Azért szeretem ezt a fórumot, mert itt rögtön kapok segítséget, és türelmet, mert mindig az derül ki, hogy valamit nem tudtam :smiley:

Szép napot!

ccleaner.com // magyarul is tud.

itt: http://www.ccleaner.com/download // töltsd le ezt: Alternative Download

Letöltöttem, de nem merek törölni, mi tűnhet még el?

Nem történhet nagy baj, a gyorsítótárban az ideiglenesen letöltött fájlok és a cookie vannak. :slight_smile:

Amúgy, nekem is jól jön be az oldalad…

úgytűnik csak nála cache-elődött ennyire :smiley:

'bob' wrote on '2010-01-21:

Nem történhet nagy baj, a gyorsítótárban az ideiglenesen letöltött fájlok és a cookie vannak. :)

Alapbeállításokat (pipálásokat) meghagyva nem történhet nagy baj... (de ha átváltott magyarra a program, akkor ezt láthatod is)

nyugodtan futtasd. (én például az összes lehetőséget ki szoktam pipálni, és úgy futtatom, de erre neked most nem lesz szükség. Számodra most az alap-pipálás éppen elég lesz)

És ugye abban is megállapodhatunk, hogy a topik címével ellentétben, ez nem WordPress-hiba! :slight_smile:

Mielőtt további, hasonló dolgok belekerülnének, lecsikicsuki. :wink: