Wordpress fájl hiba

Sziasztok!

Nemrég kellett volna a wordpress egy kicsit, hogy kipróbáljak valamit, de arra lettem figyelmes, hogy valami nagyon nem jó.

A vps-emre már régebben is telepítettem teszt céljából wordpress-et, akkor még jó volt.

A probléma az, hogy feltöltöm a wordpress fájljait ftp-n keresztül az sikerül is, viszont utána nem tudom megnyitni egyik fájlt se.

Ha ssh-n keresztül próbálom megnyitni, akkor sikerül, de az a baj, hogy nem csak ftp-n keresztül nem sikerül, hanem úgy tűnik, hogy az apache-nak se nagyon sikerül.

Miután feltelepítem, az admin panel nagyon-nagyon sokat tölt, a logok alapján nem sikerül megnyitni 1-2 fájlt, de van amikor igen.

Megpróbáltam ssh-n keresztül feltölteni a fájlokat, megpróbáltam letölteni ssh-val az oldaláról és úgy telepíteni, megpróbáltam régebbi verziókat is, és azok se működtek.

Gondoltam egy restart biztos megoldja, restart után se működik.

A probléma a nevükkel van. Ha átnevezem azt a fájlt amit nem tudok megnyitni és úgy töltöm fel, akkor már meg tudom nyitni.

Minden más tökéletesen működik, lemez tesztet is csináltam, nincs hibás block a lemezen.

Több cms-t is feltelepítettem, de mindegyik tökéletesen működött.

Valakinek valami ötlet, hogy mi lehet a baja és hogyan lehet orvosolni?

Ubuntu 14.03 van a vps-en.

A probléma valamitől megoldódott pedig, már jó pár napja fenn állt a probléma.