Wordpress és ATW?

amúgy





http://www.google.hu/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ahu%3Aofficial&channel=s&hl=hu&source=hp&q=cannot+modify&meta=&btnG=Google+keresés


'hgrg' wrote on '2010-02-04:




@hitetlen


látom h hostgatormániákus vagy, de ez kivételesen NEM tárhelyprobléma..








Ez szerintem tárhely probléma:





Quote:

�dvÜzlet! Ez itt a WordPress híres, 5-perces telepít�programja! �rdemes åtolvasni az ilyenkor szokåsos ReadMe oldalt, de akår bele is våghatunk rÜgtÜn a telepítÊsbe. EgyÊbkÊnt, csak ki kell tÜlteni alul az informåciót, Ês lehet�vÊvålik a vilåg legrugalmasabb Ês legjelent�sebb szemÊlyes kÜzzÊtÊteli platformjånak hasznålata.








És nem kifejezetten hostgatormániákus, hanem normális tárhely mániákus vagyok ;) Felőlem az ilyen szolgáltatóak lehet kutykuruty is a neve, nem kifejezetten a hostgator az, amiért odavagyok, hanem az általuk nyújtott szolgáltatást istenítem :P

Ez egy karakterkódolási gond. Előfordulhatna akárhol… bármilyen istenkirály tárhelyen… Az ellen, h te utf8 helyett ansi-s fileokat rakosgatsz fel… arról ő mit tehet?

Na, mert az a karakterhiba a szimpla WordPress telepítője, nem? Azt meg gondolom innen tölötte le, így hát feltételezem, hogy az utf8 fájl, a tárhely pedig ezek szerinte ansi kódolást vár…

fordult már elő, hogy a telepítő is rosszul volt kódolva… de sztem ha felteszi és beállítja a sablont akkor kiderül…