wordpress élérési hiba

A Wordpressben megválzottattam a wordpress elérési útját,és most nem tudok belépni,mert eddig www…hu/wordpress volt az elérési út,s bejeletkeztem,szerkezgettem,mint kezdő word-press használó.Ám most a wordpress tagot nem teszi bele,így mindenhol “fájl nem található” hiba,meg ilyesmik :frowning:

Adatbázisban írd vissza az eredeti utat.

a phpMyAdmin-ban levőben,ugye?

de miben kell?egy csomó fájl van :frowning:

Megoldódott,köszönöm!

Hali!





Ha kérhetlek(ünk) azt is írd le, hogy hogyan:) mivel így más is okulhat a problémából később…

üdv!











nem akartam új topikot nyitni, de ide sztem belefér





a menüben elpiszkáltam a linkelés formátumát én balga és most nem jön be a blog (bár nem értem miért ha adott ez a beállítási lehetőség) az extra.hu tárolja az blogot





hogyan tudnám visszacsinálni? vagy ha nem lehetséges akkor melyik fájlból/fájlokból lehet kinyerni a linkeket/bejegyzéseket? mert azok kellenékek, és max újra telepítem az egészet











előre is köszönöm a segítséget!

hát ha a közvetlen linkeket állítottad át vagy más néven permalinkeket (attól függ milyen a wp verziód), akkor azért van. Töröld a htaccess fájlt a gyökér könyvtárból a tárhelyedről és helyreáll a rend.

stimmel a permalinkeknél állítottam át :frowning: a verziót pontosan már nem tudom de nem a legújabb





viszont sajnos ilyen nevű fájl nincs a root-ban

Ha TotalCommander használsz, kapcsold be a Hálózat menüpont alatt az FTP rejtett fájl látszik opciót. Ekkor látni fogod a .htaccess file-t.

mac-et használok, és a transmit nevű ftp programot





tökéletes, valóban rendbejött minden :slight_smile:





Hálás köszönetem a gyors segítségért!

Szeretném a segítségeteket kérni!











Én is extrás vagyok és én is megváltoztattam a permalinkek formátumát. El is szált szépen és egy 500 hibaüzenettel tér vissza minden oldal.











Ha törlöm a .htaccess fájlt akkor helyre áll az admin és az index oldal is de egyetlen link se működik a Wp front oldalon. (404) Ha megnézem újra az adminban a permalink beállításokat akkor ismét az elállított formátumra van állítva. Nekem 2.7.1 van és kb három napja ismerem a wp-t csak úgyhogy nem igazán beszélek még wp-ül! :smiley:











Tudna segíteni valaki hogyan tovább?











Előre is köszönöm, Tamás

Felmész állítasz,törölsz, permalinkek újra régireállítása htaccesstörlés frissít töröl cache-t ürít és yoooo:)


'hgrg wrote:

Felmész állítasz' date='törölsz, permalinkek újra régireállítása htaccesstörlés frissít töröl cache-t ürít és yoooo:)[/quote']





Köszi de nem műkszik! :mad:





Állítasz, törölsz azt mire érted az elején?





Addig ugye megvagyok, hogy törlöm a htaccess-t és rendbe jön az admin oldal.


Ezután visszaállítom az alapértelmezettre a permalinkeket. oké megint 500 hiba.


Megint törlöm a htaccess-t és ürítem a böngésző cache-t.


Megint rendbe jön az admin és az egész kezdődik elölről mert a permakink nem állítódott vissza alapértelmezettre és ha még egyszer nekifutok mindig ugyanoda térek vissza.





:rolleyes:





Valamit biztos kihagytam.....


'acidrush wrote:



hgrg wrote:

Felmész állítasz' date='törölsz, permalinkek újra régireállítása htaccesstörlés frissít töröl cache-t ürít és yoooo:)[/quote']





Köszi de nem műkszik! :mad:





Állítasz, törölsz azt mire érted az elején?





Addig ugye megvagyok, hogy törlöm a htaccess-t és rendbe jön az admin oldal.


Ezután visszaállítom az alapértelmezettre a permalinkeket. oké megint 500 hiba.


Megint törlöm a htaccess-t és ürítem a böngésző cache-t.


Megint rendbe jön az admin és az egész kezdődik elölről mert a permakink nem állítódott vissza alapértelmezettre és ha még egyszer nekifutok mindig ugyanoda térek vissza.





:rolleyes:





Valamit biztos kihagytam.....











Na közben kiokoskodtam.





Az adatbázisban csak simán kitöröltem a wp-options táblában a permalink értékét és így már működik!





Úgy örülök hogy nem kellet újra telepíteni az egészet!