WordPress-Download Monitor MU alatt

Feltettem WordPress-Download Monitort, a bejegyzéseknél a kis ikonnal behívtam a letöltő panelt és hozzá adtam egy letöltés.





Nagyon szépen megjelenik a lapon, csak hiába kattintok a letöltésre nem indul el helyette bejön a főoldal.





Természetesen frissítettem a a permalinkeket, de nem segített.











A plugin MU alatt fut és sejtem, megint előjött az a probléma, hogy a mu-nál másképpen vannak a fájl könyvtárak.





Már próbáltam a konfigurálásnál az URL testreszabásnál az URL átírni, de eddig semmi nem segített.





Van valaki, akinek MU alatt fut ez a plugin ?

Nyomjál egy közvetlen linket neki. Szerintem az lesz a baja, hogy bekapcs után ez a lépés kimaradt.

Tisztelendőatyám nyomtam egy közvetlen linket a lapon lévő linkre, de az sem segített, vagy másra gondoltál ??











Nagy csöndességben kicsit furcsálom, hogy tényleg senki nem használja mu alatt ezt a plugint.





Lehet, hogy meg kell várni WP3.0 aztán a pluginok lassan megjavulnak…

3.0 alatt még “vannak gondok” hisz alpha verzió még csak… a pluginok pedig nem hogy javulni fognak, hanem inkább kompatibilitási gondokkal fognak küzedni. bár a népszerű pluginoknál tuti, hogy gyorsan jönnek majd a frissítések…

[off]én már igyekszem a használt pluginjaim számát csökkenteni … mert a növeléssel együtt az összeakadás is szaporodott :slight_smile: [/off]

[off tovább]@varnyu: érdemes hisz erőforrást is spórolsz vele :)[/off]

Az égiek meghallgatták imáimat és lám a megjelent download-monitor.3.3.3.5 már simán fut a MU alatt.





Hála és köszönet nekik. éljen a megbonthattatlan WP-és MU barátság :slight_smile: