WordPress cím (URL) – segítségre lenne szüksége egy felhasználónak

Tisztelt Fórumozók!



A felhasználó én lennék. Figyelmetlenségből elírtam az általános beállítások között a WordPress cím (URL) / Honlap cím (URL) mezőket. Azóta nem tudom elérni az admin felületet. FTP-vel elérem a tárhelyet. Melyik fájlban találom ezeket a beállításokat, hogy manuálisan kijavíthassam az URL-t?



Nagyon sürgős lenne a segítségetek, mert egy élő oldalt sikerült elszúrnom.



Köszönettel:



ekrisztian

Adatbázisban tárolja, ahhoz kell hozzáférned. Ha jól nézem site_url és a home mezőket kell keresned, de ha a WP költöztetés-re rákeresel akkor találsz leírásokat, neked is hasonlóan kell eljárnod.

Az oldal egy fizetett tárhelyen van. Az admin felületet nem érem el, nem tudok bejelentkezni, így nem tudom az adatbázist hogyan érhetném el. Csak FTP-n tudom látni a fájlokat és ott sem adtak írási jogot, csak a WP admin felületén tudtam módosításokat végrehajtani. Így mit tehetek, hogyan javíthatom a hibát?



Köszi!

A tárhelynek nincs admin felülete, ahonnét elérheted az adatbázist? (pl. phpMyAdmin)



FTP-n nem tudod megoldani, mert nem a fájlokban van tárolva.



Ha ez nem működik, akkor vedd fel a tárhelyszolgáltatóval a kapcsolatot és kérd meg h írják át ők. Ha már fizetsz és nem adnak hozzá felületet…

Nincs admin felülete a tárhelynek. Hívom őket… Köszi.

Sikerült szerencsére! Gyorsan megoldotta a szolgáltató. Máskor jobban kell figyelnem!



Köszönöm a segítséget!

Szuper. Szívesen.