Wordpress bővítmény fejlesztésében jártas fejlesztőt, fejlesztőcéget keresek

Hello!

Wordpress bővítmény fejlesztésében jártas fejlesztőt, fejlesztőcéget keresek. A feladatról röviden:

  1. Egy működésében a Post Rating kategóriájú pluginokhoz hasonló modult kell kifejleszteni.
  2. A user megad „valamilyen” adatot és abból meg kell jeleníteni az addig beérkező átlagot, ill. min és max. értékeket.
  3. Ennél persze azért bonyolultabb, de kb. erre lehet számítani, összességében tehát a feladat nem bonyolult, de tényleg olyan céget, szakembert keresek, aki csinált már hasonlót és valóban van tapasztalata ezen a téren.

A részletes feladatleírást e-mailben tudom küldeni, ha érdekel, írj ide: Kolma Kornél, k k o l m a @ s a k k o m . h u

Köszi

Kornél

Szia!
Ha még aktuális, hívj!
Küldök néhány érdekesebb munkát a közelmúltból.


Ezt egy üres sablonba építettük, Adobe Muse designt kaptam. Elementorral sikerült majdnem pixel-pontosan megoldani.


ez azért érdekes, mert van ott két kalkulátor, ami saját fejlesztés (Javascript).
ez meg azért érdekes, mert a multicég SAP rendszerét integráltuk a WooCommerce-hez.
Ezt persze nem látjátok, de meg tudom mutatni a napi php reportot. :slight_smile:

Design-ügynökségeknek, webshop-tulajoknak alvállalkozói munkák - alanyi mentes számlával.

Várom válaszod, üdvözlettel:
Akócsi Tibor
akocsit@t-online.hu
+36 20 6290559

Kedves Tibor!

igen, aktuális még, írok direkben.

Üdv,
Kornél

Ne haragudj, de az alapján, hogy “valamilyen adatot” és “kb erre lehet számítani” pont elég pontatlanok, hogy kijöjjön: nincs konkrét terv, specifikáció, ami alapján még árajánlatot lehetne adni.
Először szerintem pontosítsd mit szeretnél. Így csalódás lesz a vége, mivel kapsz majd ajánlatokat, amikben “valami” szerepel, “valamennyiért” és aztán fogsz “valamit” kapni, amit kifizettél és “valamennyire” elégedett leszel, vagy nem.

Nem haragszom, viszont ha figyelmesen elolvastad volna a bejegyzést, akkor láttad volna azt is, hogy “A részletes feladatleírást e-mailben tudom küldeni, ha érdekel, írj ide…” stb.

Így tehát, akit érdekel, annak nem a fenti 3 soros üzenet alapján kell ajánlatod adnia, hanem egy részletes, és eléggé átgondolt dokumentum alapján.

Köszönöm, már nem aktuális, megtaláltuk a megfelelő partnert.