WordPress 3.5.1

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WordPress 3.5.1 című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WordPress 3.5.1]

Köszönjük a frissítést! Hihetetlen, hogy olyan ütemben és olyan minőségben frissítenek, hogy egyszerűen nem lehet követni :slight_smile: Nálam még a legfrissebb verzió a 3.4, és az se sok oldalnál van fent, de közben volt már alkalmam belépni egy 3.5-re, és elsőre elég idegennek tűnt ez az új médiakezelő.

Persze biztosan jobban használható lesz, mint a korábbi, de ezt is meg kell majd szokni, mint a korábbi nagyobb váltásoknál, melyek érintették az adminisztrációt.

Arni

Na, mivel új oldalt készítek, így felraktam a 3.4-et, és ráfrissítettem a 3.5.1-re. Szép és jó, de egy valami nagyon zavar…

A Beállítások / Médiatár menüből eltűntek az alábbi beállítási opciók:

  • Beágyazások
  • Fájl feltöltése

Tehát az automatikus beágyazások mérete, illetve a média feltöltésének alapértelmezett könyvtárának a megváltoztatása. Én ezt mindig testre szabom, de itt most nem lehet.

Van lehetőség valahol ezeket módosítani, vagy végleg kivették ezt a funkciót (nagy bánatomra)?

Sufni megoldásként arra gondoltam, hogy vissza 3.4, beállítom a fenti dolgokat ahogy akarom, és utána frissítek…

Üdv.: Arni