WordPress 2.8 vészesen közelít

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WordPress 2.8 vészesen közelít című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WordPress 2.8 vészesen közelít]

Kipróbáltam a betákat, és a 2-es betánál fordult elő az a probléma, hogy egyszerűen üres lapokat dobál a rendszer - mégpedig több szerveren tesztelve is (másoknál is előfordult, kaptam jelzéseket). A furcsa az egészben az, hogy amíg php4-es környezetben ment a beta2, semmi gond nem volt, viszont php5-ös környezetben sajnos így áll a dolog. Egy pillanatra érezzük át a php5 propagálásának ironikus mivoltát… És persze aki tud megoldást erre a furcsaságra, jelezze, kérem! Egyáltalán tömegesen fordul elő ez a gond, vagy csak néhányunkkal? (Segítsünk lokalizálni a konkrét problémát!)

A magam részéről tegnap egész nap, egy spéci importert írtam 2.8-ban, ami jó pár órányi elfoglaltságot, és folyamatos használatot jelent, ez idő alatt, nálam semmi hasonló hiba nem jelentkezett.

Tudsz mutatni egy oldalt ahol ez jelentkezik?

Mindjárt beáldozom ismét a wp-oldalam (visszatettem rá a 2.7.1-et, így legalább a bejegyzésekk előkerülnek, bár az oldalsáv hibásan, az admin meg sehogy…).

Próbálj egy friss SVN verziót. Nálam az volt fent, nem az original beta2.

orig. beta2: http://wp.dragonweb.hu/

Memory limit :slight_smile:

ami azért icipicit vicces… bár nagyon nem nevetek rajta :expressionless:

wp-config.php

define(’WP_MEMORY_LIMIT’, ‘64M’);

Az értéket úgy állítsátok be, ahogy kényelmes. Más ötletem így első nekifutásra nincs.

Hát, sajna így sem… de majd próbálkozom. Hátha javul a stabil kiadásig.

Ha mondjuk a php modul display_errors át ON ra állítod, még lehet hogy emberi hiba üznetet is fogunk látni :slight_smile:

Ha én azt tudnám álligatni :wink:

.htaccess
php_admin_flag display_errors on

internal server error…

http://ie.php.net/configuration.changes

Próbálkozom, hálás is vagyok a segítségért, de akárhogy variálom, csak üres lap jön elő… vagy 500-as hiba…

Beszélj a szolgáltatóddal.
Sötétben tapogatózni nem az igazi.

A magyarítás a szokásos helyeken fent van?

Aha, SVN power :slight_smile:

hallelujjjja, rc1 a megoldás a problémáimra :slight_smile: