WordPress 2.7 “Coltrane”

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WordPress 2.7 “Coltrane” című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WordPress 2.7 “Coltrane”]

előre is köszönöm :slight_smile:

Uhh, ezért volt ma, hogy bejelentkeztem a blog-omba és 16 frissített plug in volt elérhető… :smiley:

Na nem sokat kellett várni és itt a nagyszerű hír! :slight_smile:

Épp most olvastam a

Hálás köszönet!

Ebben ugye lesz alapból horizontális menü?! :slight_smile:
Esetleg dropdown?

Várjuk, várjuk…naggggyon várjuk!!

És köszönjük a munkátokat!

Húúdejó, várom hogy tudjon magyarul is. :slight_smile: Előre is kösziiii Zone. :*

A korábbi verzió magyarítása szinte tökéletesen működik vele, szóval amíg várunk se kell lemondani a magyar nyelvről :slight_smile:

a héten mikor? :slight_smile:

Kiváló munka ez a WordPress 2.7! Nagyon várom a fordítók hasonló színvonalú munkáját!

Mikorra várható a magyarított 2.7-es letölthetősége?

progvision

a plugin apija is egesz hasonlo, de pl. a plugin menu hook funkciok tok masok

Minden tiszteletem DjZoNe-é, hogy foglalkozik a forditassal!

Nos srácok és gica, hajnali fél nyolc van. Nem, még nem aludtam :slight_smile:

Viszont a fordítás kész, de a csomagot nem akartam összecsapni.
Szóval telepítő csomagként holnap lesz elérhető, miután életet leheltem magamba. Aki viszont nem bírja már tovább, és a vasárnapi ebédhez szeretne fogyasztani friss, magyar WordPress 2.7-et, annak elérhető SVN-ről:

http://svn.automattic.com/wordpress-i18n/hu_HU/trunk/

Szőr mentén jegyezném meg, hogy már úton a 2.7.1 :slight_smile:

Húúúú! De jó! :stuck_out_tongue: Köszi! A napokban én is neki esek… :wink:

Köszönöm. Felraktam az angolt, majd magyarítom később.
Szvsz nagyon jó lett az új verzió, csinos felület, átlátható, kicsit gyorsabb. Igaz még csak most ismerkedem a WP motorral, de ez bejött. A frissítés különben gond nélkül lezajlott.

én egyelőre nagyon utálom :slight_smile: már hónapok óta semmi gondom nem volt vele, erre jött a frissítés és már fél napom ment rá, hogy minden működjön rendesen megint :frowning:

sebaj, majd megoldódik, aztán minden megint hibátlan lesz :stuck_out_tongue:

Nekem azt írja a 2.7, hogy ő egy fejlesztői verzió, nem szükséges frissíteni, ugyanakkor sehol nem tudom állítani az admin felületen a szerkesztőt (tinymce-ről az advanced-re)

szia bocs hogy csak igy irok de most csináltam és nem tom hogy kel letölteni zenét meg mondod elöreis köcike szia