WordPress 2.7.1

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WordPress 2.7.1 című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WordPress 2.7.1]

Hát igen, egy http://$blogom/wp-admin/2.7.1 oldalra van linkelve.
De igazán megoldhatnák, hogy legyen benne egy mentés modul meg központi fordítás támogatás és a lokalizált verzióra frissítés :o

Köszönöm a fordítás! :slight_smile: Mindig pár órán belül megvan, tök jó, hogy ennyire a szíveteken viselitek a WordPresst.

Már azon gondolkodtam, hogy Zsoltinak van valami titkos SMS értesítője… mire észrevettem, hogy van új verzió, addigra már megírta a bejegyzést :smiley: Tuti valami privát csatornán kapja az infókat… :smiley: :smiley:

A 2.7.1 fordításában Győző vállalt most oroszlán részt, - én csak 6-7 sort fordítottam, párat javítottam, és az új csomagot összeraktam - ezért minden dicséret őt illeti. :slight_smile:

Kobra, kaptunk rá igéretet, hogy lesz ilyesmi.

És lehet tudni mikorra tervezik ezt az autoupdate-et?

Picit más. Valahol régen megtaláltam, hogy egyes verzók között mely fájlok változtak. Létezik még most is ez az összeállítás? Eléggé átalakított wp-t használok, és jó lenne tudni mely fájlokat érinti a változás.A 2.7-et már átvariáltam, és frissíteni is szeretném azt az 57 hibafotot, csak nemigen kezdeném elölről az egészet :-/

ap,
ha kész lesz a telepítő, csinálok egy változás listát e kedvedért.

Viszont, én akármilyen projektet valósítottam meg eddig WP alatt, mindig megoldható volt a core kód módosítása nélkül.

Kösz a felajánlást, de ha csak miattam csinálnád nem kell, ne vesződj.

90%ban nekem is… de pl a widgets.php mindig elsők között lesz megváltoztatva, és akkor a wp-admin könyvtárhoz még nem is nyúltam :slight_smile: Igaz a 2.7-hez lényegesen kevesebbett kellett hozzányúlni az ajaxos admin miatt, de tudom h így is elpepecseltem vele 1-2 órát.

Az összehasonlítósdi nekem is jól jönne… :slight_smile:

És nekem is pont a widgets.php az első, ami az eszembejutott, hogy óvatosan kell lecserélni…

Változások mellékelve.

Örök hálám :slight_smile:

Úgy telepítsétek, hogy a K2 témát elrontja. A K2 hibájából, de akkor a frissítés nyírja ki. A K2 info.php-ját kell javítani.

ti aztán valóban gyorsak vagytok

Talán nem lenne baj kiírni, hogy K2-ősök vigyázzatok mert darabokra hullik az oldalatok! Amúgy biztos jó frissítés! :slight_smile:

helók.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/x0101/u/us/username/wwwroot/wp-config.php:1) in /nfs/x0101/u/us/username/wwwroot/wp-admin/install.php on line 36

most ezzel mit kezdjek?! extra meghülyült, csináltak valamilyen fejlesztéseket (momentán csak hátrányt tapasztalok belőle), wp újratepítés előtt admin felületre sem tudtam belépni, folyton ezzel a header hibával találkoztam, telepítés után is egyből belefutottam. hálás lennék egy megoldásra, vagy bármiféle javaslatra…
köszönöm!

időközben megtaláltam a megoldást a fórumon - no nem azt, amit emlegetett mindenki, hogy töröljem a 3 oda nem illő karaktert a <?php elől… hanem az angol wp-config.php -t használtam a magyar helyett. azzal probléma mentesen működik…

A 2.7.1-es magyar .po fájlt is be tudom szerezni ezen az oldalon? Kicsit módosítgatnék magam kedvére…

Ezen az oldalon nem, viszont a hivatalos SVN repositoryban a többi nyelv mellett a magyart is megtalálod.

Köszi.

Sziasztok!

Ez lenne a problémám! Tud esetleg valaki segiteni?
Nem enged be adminba! a beléptetö oldal után jön ez:

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 8192 bytes) in /var/www/szolgaltato/oldalam/www/wp-admin/menu.php on line 1

Az a baj hogy a szolgáltato nem emel a max feltölthetö adatmennyiségen!

Elöre is köszönöm!