Wordpress 2.5 Image Upload Error [Wordpress Fix] - képfeltöltés hiba!

Farkas Győző!





777-es jogosultsag van a mappan es a mappa ami letezik a kovetkezo helyen van: wp-content/uploads, ha jol tudom a WP ide tolti fel a kepeket. Amugy egy ideig teljesen jol mukodott, es fel is toltotte a kepeket, tegnaptol van ez hogy kiirja a MUNKAKONYVTAR NEM LETEZIK hibauzenetet.





En passzolom a dolgot… Esetleg meg valami otlet valakinek?

Pontosabban a WP-CONTENT/UPLOADS mappan belul EV/HO mappaba teszi a WP a kepeket, eddig igy csinalta. Amugy ezeken a mappakon, mindegyiken 777 jogosultsag van.

es a wp-content?

Keltaboy!











Gondolom, a beállításoknál be van jelölve, hogy csoportosítsa a feltöltéseket?











Próbáld meg, hogy kiveszed a jelölést, feltöltesz valamit, aztán visszateszed a jelölést, és megint meg próbálsz valamit feltölteni.











A feltöltési útvonal úgy van beírva, hogy wp-content/uploads? (Nem /wp-content/uploads?)











Azt is meg lehet próbálni, hogy kitörlöd az útvonalat, változás mentése, majd beírod az útvonalat, és megint a változások mentése.

Te, Győző! Most volt róla szó, hogy két link az aláírásba, hát irgumburgum, milyen moderátor vagy te?

Kedves “MUNKAKONYVTAR NEM LETEZIK” hibaüzis kollégák!





Én is nyűglődtem ezzel a problémával, és egy másik topikban lévő tanács alapján sikerült megoldanom a hibát. Próbáljátok meg a WP fájlokat tartalmazó mappával egy szintre egy “temp” nevű mappát gyártani. Ennyi. Ha a főkönyvtárba lett telepítve a blog, akkor ehhez a szinthez már nincs írási jogotok, a rendszergazdát kérjétek meg. Nekem mázlim volt, mert én eleve egy alkönyvtárba tettem a blogot, így tudtam az alkönyvtárral egy szintre tenni a temp-et. Amúgy nem kell 777 hozzáférés, nálam csak a tulajdonosnak van jog beállítva, és működik.:wink:

Győző!





Először is köszönöm az eddigi segítséget, de még mindig nem történik semmi. Amiket az előzőekben leírtál mindent kipróbáltam, de ugyanaz a hiba és már egyszerűen nem tudok mit csinálni. Már irtam a tárhelyszolgáltatónak is, hogy nézzen rá hátha náluk lehet valami gond, nem tudok már mire gondolni. Újra nem szeretném telepíteni a WP-t, esetleg van még valami ötleted?





Köszi!

Győző!





Köszönöm a segitseget, beszeltem a szolgaltatommal, naluk volt a gond, igy megoldodott.





Koszonom meg1x!

Charlie! Ne szivass! :slight_smile: :slight_smile:









Quote:

A maximális méret 150 karakter és 2 sor.








Persze, én sem futok százzal, hogy így benyaltam a trükködet. ;)

Farkas Győző wrote:

Charlie! Ne szivass! :) :)





Quote:

A maximális méret 150 karakter és 2 sor.








Persze, én sem futok százzal, hogy így benyaltam a trükködet. ;)








Quote:

3.2 Az aláírásban maximum 2 hivatkozás helyezhető el.

Győző ez most véresen komoly /FIXME/ :lol:





Charlienál nem látok egyetlen smiley-t sem nálad pedig rögtön hármat :slight_smile:





Ez is egy fajta statisztika :slight_smile:

Akkor a Patai Laci a hibás; Charlie a szabályzatból idézett, én meg a Profil előírásból.











De megyek, és a szabályzatot betartom. :wink:


Patai László wrote:

Most futottam bele egy olyan problémába, hogy amikor fel szerettem volna tölteni egy képet a blogomba akkor ezt írta ki: HTTP HIBA/HTTP ERROR.





Megoldás:





1. keressük meg FTP-n a blogunk gyökerében a .htaccess nevű fájlt








2. Ezeket a sorokat tegyük bele:











SecFilterEngine Off


SecFilterScanPOST Off











Ez megoldja a problémát.








Tisztelt Patai Laszlo!


A PUNBB rendszeret hasznalom, nagyon jo rendszer, talan legjobb amit eddig hasznaltam. Egy talan egyszeru kerdesem lenne. Hogy tudom beallitani az idot? Megtalaltam a BEALLITASOKNAL ahol be lehet allitani, de pont egy oraval elobbi idopontot ki a rendszer, mikor valaki hozzaszol. Mit rontottam el, ha tud irjon koszonom.


Peter!

Nekem olyan problémám lenne, hogy kiválasztom a képet, rányomok a feltöltésre és nem történik semmi. sekép-sehang.





Az uploads mappát sem hozza létre.





Ha a NextGEN Gallery-vel rakok fel képet, akkor a saját mappáját létrehozza, de ez sem tölti fel a képet.





Amúgy a főkönyvtárban van a blog. Ma hoztam létre :slight_smile:

Szervusz tompi!











Amennyiben WordPress-blogról beszélsz, akkor a Beállításoknál az uploads mappát neked kell megadni, menteni.





A wp-content/gallery könyvtárnál hasonló a helyzet, és írási jogot is kell rá adni.

Természetes wp blogról van szó :slight_smile:





Hogyan tudok én írási jogot adni a mappára?

pl. Total Commanderre felmész FTP-n a tárhelyedre, az illetékes könyvtárra ráhelyezkedsz, majd a TC Fájl menüpontjára kattintasz. Onnan pedig az attributumok kiválasztása. A felugró ablakban megadod, hogy mit szeretnél. (Általában le is írja a használt bővítmény readme fájlja, ha ilyen igénye van; és így van ez a NextGen-nél is. - Csak szíveskedjék megolvasni. ;))

Megadtam mind3 csoportban az írási “jogot” a tc-ben, de így se megy.:frowning:

Adnál linket is?

blog címét? http://007007.atw.hu/ Vagy milyen link kell? :slight_smile:





Csak elsődleges. Ha minden klappol, elhúzok az atw-től:D