WordPress 2.5.1 - Jelszó csere

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WordPress 2.5.1 - Jelszó csere című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: WordPress 2.5.1 - Jelszó csere]

Meg tudná valaki mondani, hogy a WP 2.5x milyen típusú hash vagy cipher algoritmust használ a jelszavak tárolására?

Köszi!

Épp ma láttam ezt a jelszó hibát.

Hiába kértem új jelszót, a levélben megadott link hibát jelentett. Párszor próbálkoztam, aztán rájöttem, hogy szerencsére páromnak is csináltam admin belépést, így megoldottam.

Szia DjZone,

Először is köszönjük a fáradozásaidat, ismét csak mega thx és őszinte baráti tisztelet!:slight_smile:

Ma elkezdem átállítani a siteokat, mindet ami wp-n fut 2.3.3-ról, mert az alap 2.5.1-esem sikeresen települt. A jelszó módosítást most tesztelem és le is írom ide mit tapasztaltam. (18/05/2008-8.20am)

Sikerült! Amit én is megharaptam, rutinból beírtam az új jelszót de nem állítottam át elsőre MD5-re a user_pass sort! Természetesen miután megnéztem a képet még1x rájöttem MD5-re át kell írni a user_pass sort és mentésnél befordítja a jelszót megfelelő verzióba! ( 18/05/2008-8.25am)

Ismét csak fejhajtás és induljon a banzáj: átállási tesz kezdődik! :slight_smile:

üdv,

zoltán

Péter, a phpass nevű titkosítási könyvtárat használja a WordPress, ami pedig elsődlegesen OpenBSD stílusú BCrypt nevű titkosítási eljárást alkalmaz.

Szia DjZone!

Jelszó gondjaim akadtak, és a te segítségeddel tudtam a legegyszerűbben orvosolni a problémát! Örülök ennek a blognak, igazán hasznos információt adtál.

Köszönöm a segítséged!

Szia:anna

phpmyadmin telepítés után sikerült a jelszócsere. Köszönet a módszerért.
vino