Woocommerce "új rendelés" e-mailben szeretnék egy linket a termék(ek) nevére ami a termék url-jére mutat

Eddig egy shortcode-ot használtam az e-mail php-jában ami most (talán egy frissítésnek hála) megszűnt működni, vagy csak 1-2 esetben működik. Egy végleges megoldást szeretnék ami mindig működik kivétel nélkül.
Van rá plugin vagy csak egy php kóddal tudom megoldani?
Előre is köszönöm a segítséget.

Sokkal többen tudnak segíteni, ha konkrétan megnevezed, hol mit használsz, és a releváns kódot is mellékeled.

Wordpress woocommerce. Ez lemaradt.
A kódra nem emlékszem mert ctrl+c/v volt, és meg sem találtam a php fájlban. Lehet hogy csak elkerülte a figyelmemet, vagy egy frissítés alkalmával kitörlődött.

Ha jól emlékszem innen csipegettem össze a kódot.

Ugyanakkor mivel ez most nem működik, ezért kérem a ti segítségeteket.

Ezt a kódot használtam eddig:

add_filter( 'woocommerce_order_item_name', 'display_product_title_as_link', 10, 2 );
function display_product_title_as_link( $item_name, $item ) {

    $_product = wc_get_product( $item['variation_id'] ? $item['variation_id'] : $item['product_id'] );

    $link = get_permalink( $_product->get_id() );

    return '<a href="'. $link .'"  rel="nofollow">'. $item_name .'</a>';
}

Megoldottam. Nemrégiben egy frissebb divi verziót raktam fel, de nem töröltem ki a régit és nem változott meg az e-mail php fájljának útvonala, ezáltal woocommerce a régi divi könyvtárában kereste a php fájlt és ezért nem működött valamiért. Csináltam egy php fájlt és megújítottam az útvonalat. Beillesztettem a kódot és működik.