Woocommerce termék oldal plusz gomb

Sziasztok! Woocommerce termék oldalra milyen pluginnal adhatnék egy másik gombot, amin pl ajánlatot lehetne kérni? És ezt jó lenne ha automatikusan minden terméknél megjelenítené, nem kellene minden oldalra beírni.

Szia,
Olyan plugin biztos van ahol ajánlatot tudsz kérni minden termékre, de ha vásárlás mellett szeretnéd ezt biztosítani akkor én egyedi fejlesztésben gondolkodnék. + A nagy kérdés, hogy szeretnéd ezt is a kosár oldalon kivitelezni, vagy pedig erre külön oldalt kellene létrehozni?

Az a baj, hogy kicsit bonyolult. Egyes termékeknek van ára, egyeseknek pedig nincs. Kóddal megoldottam az ajánlatkérő gombot, de ez megjelenik minden termék oldalán. Ott is, ahol árak vannak vagyis még csak lesznek. Jelenleg jó lesz ami van, később pedig nem.

add_action( 'woocommerce_single_product_summary', 'my_extra_button_on_product_page', 30 );
function my_extra_button_on_product_page() {
  global $product;
  echo '<a href="URL">Extra Button</a>';
}

termék nyitott nézetben akarod csak megjeleníteni?

Akkor:


add_action( 'woocommerce_single_product_summary', 'my_extra_button_on_product_page', 30 );
function my_extra_button_on_product_page() {
    global $product;
    if( $product->get_price() == 0 ) {
        echo '<a href="URL">Extra Button</a>';
    }
}

Hogy érted, hogy nyitott nézetben?

Amikor belekattintasz egy termekbe akkor fog csak megjelenni, eredetileg is így akartad?

Eddig is jól jelent meg, csak valami plugint kerestem amivel nem kellene kódot írni. Csak így meg az a baj, hogy ott is megjelenik a gomb, ahol kosárba tesz gomb is van. Végül is nem lesz gond szerintem így sem, lehet kérni egyedi méreteket úgyis. Azért köszi az eddigieket

Amit küldtem kódot fentebb, azzal kiszűri, ha az Ár 0 akkor csak a gombod jelenik meg.

Jah értem, ez így jó lesz! Köszönöm