Woocommerce termék konfigurálás

Sziasztok!

Elkezdtem egy woocommerce alapú pizzarendelős oldalt, de bonyolódott a helyzet és elakadtam.

Addig még működött, hogy felveszem a terméket és különböző méretvariációkat adok meg neki, különböző árakkal, de a következőket nem tudom megoldani:


  • kéne egy olyan pizza, amit a kuncsaft rak össze magának különböző feltétekből, amiknek különböző árai vannak

    – egy feltét felár nélkül cserélhető legyen a többi pizzán is

    – és hétköznap egy adott időpontig azonos áron legyen a három méretből kettő.

A pizza elemenkénti összerakását meg tudod oldani, hogy üres pizzatészta árát teszed fel, majd van olyan, hogy kiegészítőket akarsz hozzá. Ott kiválasztja és a kiegészítőknek meg lehet adni az árát. Erre biztos van bővítménye.

Konkrétan ilyesmi kéne, de nem találtam. Persze simán lehet, hgoy én vagyok a béna, de nem jutottam eredményre.

Sziasztok!



Hasonlóra lenne szükségem nekem is, bár az én esetemben talán egyszerűbb, viszont nem jöttem rá, hogy kéne.





Szintén “kívánság pizza”, csak annyit kéne megoldanom, hogy felviszem a feltéteket és ezekből maximum 4 legyen választható.





Köszönöm a segítséget.

Közben megoldottam úgy, hogy a választható feltéteket felvittem 4 attribútumba, így a korlátozás ezzel letudva.





Lehet nem volt egyértelmű az előző kérdésem/kérésem, az eredeti terv az lett volna, hogy a feltétek checkboxban jelenjenek meg és ezekből maximum 4-et tudjon a megrendelő pl. kipipálni.





Már kíváncsiságból is érdekelne, hogy erre van-e, lett-e volna lehetőség, megoldás.





Köszönöm.



Igen van. :slight_smile:

Itt… Bűvészkedni kell, de szinte bármit meglehet vele csinálni. (legördülő, rádiós, feltételes stb…)

Üdv