Woocommerce nem hagy vásárolni

Sziasztok,



A Woocommerce azzal lepett meg, hogy miután felvittem egy csomó úgynevezett variálható terméket, szépen beállítgattam az attribútumokat (méret, szín), ezek meg is jelennek a termék oldalon, viszont amikor beállítom, hogy én fekete zoknit akarok 43-as méretben, utána nem rakja a kosárba, hanem kapok egy pirosan bekeretezett üzenetet, hogy aszongya „Kérlek válassz termék opciókat”.



Aminél nincs opció, azt simán bepakolja a kosárba.



Találkozott már valaki ilyennel?



Update: Most látom csak, hogy ha a variációknak különböző árakat adok, nem látom sehol, hogy épp számolná, hogy hol tartok.

Szia,



Mutasd az oldal kérlek , tudjunk ránézni.



Az attribútumokat jól beállítottad ?



Csanád

Jól állítottam be mindent, ráadásul egy hasonló konfig működik máshol és csak annyi volt a különbség, hogy ami nem működött, az frissebb volt. Próbáltam átmásolni a régebbi plugineket, de összeomlott, úgyhogy átmásoltam az egészet, kiirtottam a régi termékeket, beraktam az újakat. Még jó, hogy csak 23 termékes a cucc.

Na, csak, hogy tanuljunk belőle: a woocommerce cart tab plugin okozta, de olyan szinten, hogy a telepítése és még az eltávolítása után is fennállt a hiba és csak úgy tudtam megoldani, hogy a TELJES plugin-mappát visszamásoltam és utána a régi adatbázist. Agyrém.

Azt is hozzáteszem, hogy a cart tab legújabb verziója már nem csinál ilyet, valamiért egy régebbit toltam fel ftp-n.