WooCommerce legördülő listához bővítmény

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.

WooCommerce-hez keresek olyan kiegészítőt (vagy wordpress-hez olyan kiegészítőt, amit a woocommerce is tud használni), amivel a legördülő listán belül alkategóriák lennének (csoportosítani lehet őket). Variálható termékek oldalon például van egy legördülő listám, amiben textilanyagfajták vannak felsorolva, és ezek közül tudnának választani, és ezt szeretném csoportosítani, hogy lenne egy bőr fő kategória és alatta megjelennének a bőrök, majd lenne egy textilbőr fő kategória és alatta felsorolja a textilbőr anyagokat, majd egy kárpit húzat fő kategória és így tovább.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Szia!

A woocommerce ezt alapból tudja.

Gyönyörűen lehet kategorizálni majd alkategorizálni a termékeket.

Aztán egy jó kis pluginnal kirakod a sidebar-ra kvázi menüként.

pl. ezzel: https://wordpress.org/plugins/yith-woocommerce-category-accordion/

De lehet hogy nem jól értettem a kérdésedet akkor sorry. :slight_smile:

[font=calibri, sans-serif:16raev9a]Köszönöm a gyors választ. Sajnos nem pontosan erre gondoltam. Mellékeltem egy képet ami lehet, hogy jobban szemlélteti a problémámat. Szóval a kategorizálást maga a legördülő listában belül szeretném elérni. [/font:16raev9a]

[font=calibri, sans-serif:16raev9a](Variálható termékről van szó, ahol saját magának tud az ember babzsákot összeállítani, és az átláthatóság miatt szeretnék ilyen megoldást)[/font:16raev9a]

Widget, kategória hozzáadása és ott lehet választani, hogy lenyíló.

Sziasztok!

Én olyat keresek, hogy bármely tetszőleges oldalba be lehessen tenni woos termékeket. Pl a nyitóoldalamba. Bannerként meg tudom oldani, de sima oldalba van -e rá trükk? Előre is köszönöm a segítséget

RSS?

Valami “kattintós” megoldás?

[font=calibri, sans-serif:3bcapuet]Nem maga widget-ként szeretném használni, hanem maga a megrendelő oldalon, ahol saját magának tudja összeállítani a terméket. (Fontos lehet még, hogy a WooCommerce Product Configurator bővítményt használom, illetve a későbbiekben azt is megakarom oldani, hogy az anyagok kis képeként jelenjenek meg.)[/font:3bcapuet]