Woocommerce fizetési, szállítási díjak kalkulátora egyedileg

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy kissé kacifántos szállítási mód beállításában. Létezik e rá, akár fizetős bővítmény, vagy csak egyedileg írt szállítási bővítménnyel valósítható meg, a következő…?

Webáruházban a szállítási díj súly alapján kerül megállapításra, ezzel nincs gond, a Felxible shipping pluginnal oldottam meg. Az utánvét összeg viszont a vásárlás összege alapján számolódik… ezt már nem tudom itt beállítani. Erre van mód és én nem találom a megoldást? Mivel ha ár alapján felviszem az utánvét költséget, az úgy lenne pontos, ha összeadná a súly alapján meghatározott szállítási díjakkal.

A fizetési módokhoz nem találtam bővítményt, ahol ezt tudnám állítani, mert az már megoldaná a problémát.

Továbbá a csavar az egészben, hogy 25 000 Ft felett ingyenes a szállítás és 40 kg felett már egyedi díjszabás. Ezeket külön bővítményekkel sikerült megoldanom. Összefüggés így lehet nincs.

Remélem érthető voltam. Ha van tippetek, örömmel veszem. Köszönöm előre is!

Itt vannak a legjobb WC pluginek: https://woocommerce.com/product-category/woocommerce-extensions/

Máshol meg a nem a legjobbak!