Woocommerce és bootstrap columns

Sziasztok!

 

Olyan gondom van, hogy készítek egy saját theme fájlt woocommerce-hez.

A termékeket ,kategóriákat mindig egymás alá sorolja fel.

Az li tag 100% szélességű. Ha beállítom 25%-ra és floatolom balra a tartalmat, akkor jól megjeleníti, viszont nem lesz ugyebár reszponzív, csak ha később megírom külön a mobil és egyéb nézeteket.

Beletettem a bootstrap classokat a woocommerce loop-start, loop-end és contnt-product.php fájlba, mindent szépen megjelenít egymás mellett, reszponzív is, de kapok egy hibaüzenetet a konkrét termék megnyitásakor:

wc-template-functions.php 250. sorában probléma van.

a php hibaüzenet táblázat alatt:
class=“post-83 product type-product status-publish has-post-thumbnail product_cat-langbogen instock shipping-taxable purchasable product-type-variable has-default-attributes has-children”>

Megnéztem és az említett sorokban a következő szerepel:

A 250. sor

if ( 0 === ( $woocommerce_loop['loop'] - 1 ) % $woocommerce_loop['columns'] || 1 === $woocommerce_loop['columns'] ) {
A teljes kód:

function wc_get_loop_class() {
   global $woocommerce_loop;

   $woocommerce_loop['loop']    = ! empty( $woocommerce_loop['loop'] ) ? $woocommerce_loop['loop'] + 1   : 1;
   $woocommerce_loop['columns'] = ! empty( $woocommerce_loop['columns'] ) ? $woocommerce_loop['columns'] : apply_filters( 'loop_shop_columns', 4 );

   if ( 0 === ( $woocommerce_loop['loop'] - 1 ) % $woocommerce_loop['columns'] || 1 === $woocommerce_loop['columns'] ) {
      return 'first';
   } elseif ( 0 === $woocommerce_loop['loop'] % $woocommerce_loop['columns'] ) {
      return 'last';
   } else {
      return '';
   }
}

 

Találkoztatok már ezzel a problémával?

Mi lehet a megoldás?

Hogyan tudom megoldani, hogy a bootstrapet felhasználva reszponzívvá tegyem a webáruházat úgy, hogy az ne veszítse el az egyedi megjelenést?

 

Köszönöm a segítségeteket,

András

Megoldottam, ha valakinek hasonló problémája akad keressen.

A bootstrap class-jait kell hozzáadni a sablonhoz. Html szerkesztés csak. :slight_smile: