Woocommerce + Avada megrendelést visszaigazoló email szövegének módosítása

Sziasztok,

Avada sablonnal Woocommerce webáruházat készítettem. Mivel a magyar nyelvi fájl nem ad tökéletes eredményt, ezért az angolul maradt szövegeket Poedit alkalmazásban lefordítottam és visszatöltöttem. Néhány szöveg annak ellenére sem jelenik meg magyarul, hogy a Poeditben ezeknek megadom a magyar megfelelőjét. Ilyen péládul a kosár oldal UDATE CART, azaz kosár frissítése felirata.

Ami ettől is nagyobb bosszúságot okoz, hogy a vásárlást követő és vásárlónak szóló visszaigazoló email szövegét is hiába szerkesztem az Avada/woocommerce/emails/customer-processing-order.php fájlban közvetlenül vagy erre a célra írt fizetős és nem fizetős pluginekkel. Pl. az Email Customizer-ben, nagyon profin lehet a levél szövegét is szerkeszteni, de mentés után sem kerül érvényre a kiküldött levélné, illetve ugyanez a helyzet más pluginek esetében is. Valamint hiába módosítom a levél szövegét a dashboard Woocommerce > Beállítások > E-mailek fül alatt, a Rendelések feldolgozása nevű email szövegének módosítása sem vezet eredményre.

A Wordpress, az Avada sablon és a Wocommerce legfrissebb verzióját használom.

Mi lehet a baj?

Köszi, Attila