Widget szerkeszthetőség

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. Kb. 7 éve van fenn az Attitude sablon a tárhelyemen, a widgetekkel eddig nem volt semmi gond. Most is láthatóak az oldalon, de a szerkesztőfelületen eltűnt a szöveges widgetek szerkeszthetősége. Oldalsávot tudok velük váltani, vagy pozíciót, de a szöveg szerkesztéséhez egyszerűen eltűnt a hozzáférés. Pár hónapja még szerkesztettem őket, nem tudom mikor, melyik frissítésnél tűnhetett el. Komolyabb változtatást szerintem nem csináltam azóta az oldalon, hogy utoljára még szerkeszthetőek voltak a widgetek. Ha új szöveges widgetet próbálok létrehozni, ugyanez a helyzet, hogy nem tudok beleírni. Mi lehet a gond?

Szia Móni!

Látogass el ide, itt azonnal kapsz segítséget:
https://www.facebook.com/groups/wpcsoport

Szia! Köszi, megoldódott. Az történt, hogy valamelyik frissítésnél átalakult az oldal olyanra, hogy a widgetes oldalon van rajta jobb felül egy kicsi felirat, hogy “akadálymentes üzemmód be” illetve ki. Ha ezt kapcsolgatom, akkor hol a szövegszerkesztési lehetőség jelenik meg, hol az oldalsáv- és pozícióváltás. Ez eddig sok éven keresztül nem így volt. Most se értem, hogy ez miért jó így, de mindenesetre most már tudom szerkeszteni a widgeteket.