Widget probléma

Sziasztok!











Nagy gondba vagyok. Egy szöveg-es widgetbe beírtam egy php kódot, és most az oldalam csak addig jelenik meg, mig nem jön az a widget…Nem tudom kikapcsolni sem, mert nem jelenik meg a widgetek között :slight_smile:











Hol találom az elmentetett widgeteket?

















Sürgős!











Köszi!

Hibás PHP kódot adtál meg. A vezérlőpulton be kell jönnie a widgeteknek, ott nem hajtódik végre a kód

ha meg valami van kapcsold ki az exec php-ét. De szerintem is meg kell jelenni annak a widgetnek ahogy charlie mondja.

Sziasztok!











Köszönöm a válaszokat!





Bocsi a késői reagálásért, de nem jött értesítő, így azt hittem senki sem írt :slight_smile:





Amint a képen látható, nem tudom elmenteni a widgeteket, utolsó a google friend, az alatt lenne a hibás php kódot tartalmazó szöveges widget.





Lehet, hogy a szerver beállítás miatt van ez a dolog, mert ha hibás a kód, akkor onnantól nem tölti be az oldalt, vagy be se tölti…























Nem tudjátok véletlenül hová menti el a widgetek tartalmát? Talán ez lenne a járható út. Megkeresném, és törölném a hibás widgetet.











Köszi!


Efrud wrote:

ha meg valami van kapcsold ki az exec php-ét. De szerintem is meg kell jelenni annak a widgetnek ahogy charlie mondja.











Tiéd a pont! Ezer köszönet!








Kikapcsoltam az exec phpt majd elmentettem és minden futott.





KÖSZÖNÖM! Egy életet mentettél meg ;)

Akkor ma a blogdizájn mellett életet is mentettem. :smiley: Örülök, hogy sikerült.