Widget Context

A Widget Context bővítmény segítségével beállíthatjuk, hogy WordPress honlapunk melyik oldalán milyen widget-ek jelenjenek meg vagy épp mit szeretnénk az adott oldalról eltüntetni. Teljesen testre szabható a navigáció, és ez által tetszőleges lehet akár minden oldalon az.



Egy olyan problémával szembesültem most, amit nem sikerült megfejtenem, hogy mi okozza. A készítő oldalán ill. fórumán is nézelődtem, de megoldást a problémára nem találtam eddig. Ha valaki esetleg használja ezt a bővítményt és rájönne esetleg a nálam lévő hiba megoldására, annak megköszönném, ha segítene.



Jelenleg az oldalamon a “Közvetlen linkek beállításai” az “Alapértelmezett” beállításon vannak pl.: http://www.honlapom neve.hu/?p=123



Szeretném technikai okokból kifolyólag átállítani a honlapom Közvetlen linkelése a “Bejegyzés címe” szerint működne. Ezt be is tudom állítani, de a Widget Context bővítmény beállításával az a probléma, hogy hiába írom be a “or target by URL” résznél, hogy mely oldalakon szeretném, hogy a menü megjelenjen az valamiért csak az alapértelmezett módban működik csak rendesen.



pl.: Ha megadom neki, hogy : egy “oldalam”-on és azok aloldalain jelenjen meg akkor ezt kellene beírnom az “or target by URL” részre:



oldalam

oldalam/*



Ezzel a beállítással az oldalam aloldalain megjelenik az adott menü, de sajnos a szülő oldalon nem.



A kérdés ez: Hogyan tudom megjeleníteni a szülő oldalon is a menüm, ha a közvetlen linkelés bejegyzés címe szerinti?Valamint, ha plusz van még esetleg hozzátartozó Bejegyzés is annak paraméterezését hogyan adhatnám meg, hogy egy adott bejegyzés oldalán is megjelenjen az adott menüm.



Jelenleg az oldalamon alapértelmezett állapotban van a közvetlen linkelés, ezzel tökéletesen működik a menürendszer. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ugyanez nem működik a bejegyzés címe alapján.