Wideparty

Sziasztok!





Az új oldalamat szeretném bemutatni: Wideparty





Ez az oldal a Magyarország Discoiról szól! A tartalom még nagyon hiányos, de csak most kezdődik az igazi blogolás :D!





Az oldalt én egyedül csináltam és még csinálom is! Éppen ezért kérném a véleményeteket az oldalról!





Adminokat keresek az oldal minden részéről! (mert ugye egyedül nehéz lenne)





írjatok üzenetet ha szeretnétek adminok lenni (admin@wideparty.com)! Előre is köszi

nekem hiányzik a Theme Author: Zen az oldal aljáról mivel a sablonon ahogy elnéztem nem túlzottan sokat változtattál…





Admint meg a munkát adok topicba max… de annak sincs túl sok köze a WPhez…





tartalmat meg írtad, de majd akkor rakd ki máskor a lapod ha már az is van rajta…

hát azért változtattom egy kicsit, de kössz! Am a munkát adok topicba is kitettem!

valamint magyarítanám a sablont, ha ott díszeleg az uriban, hogy HUN…

az is szerkesztés alatt van csak mint leírtam egyedül csinálom :S Szóval így nem nagyon haladós!





De köszi a tippeket

oldalt szerkeszteni sztem egyedül lehet… tartalomfeltölteni lehet közösbe…

A tartalomra visszatérve, azért kell kérni engedélyt hogy az oldalon meg legyenek jelenítve a Disco nevek egy linkel az oldalukra??

Nem. Azért nem kell külön engedély, hogy rálinkelj valakire, ismertesd a programját, tevékenységét - legalábbis azt, amit máshol is el lehet érni.











A logójuk használata már más kérdés, elvileg ahhoz kell egy előzetes engedélykérés).

köszönöm a választ!

Az oldal kisebb kinézet változáson esett át!! :slight_smile:











Így hogy tetszik?? (Már csak a tartalom hiányzik)











Wideparty

Nekem jobban tetszik.





Viszont az alja valahogy olyan semmilyenek tűnik.





A teteje csili-vili, az alja ehhez képest olyan csupasznak tűnik. Fel van sorolva pár dolog az egyszerű fehér háttérben és ennyi.