Webonic HU -ról van valakinek valami tapasztalata?

Sziasztok,

Tekintettel hogy a Web-Server a nemrégiben itt a fórumon is megoszott problémámmal leszerepelt elöttem szeretnék költözni.



Erre pedig találtam is egy un. Webonic tárhely szolgáltatót.



És az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban hogy valaki már járt náluk, és hosszú távon milyennek gondolja(Stabil,döcögős stb.) a szolgáltatást?



Mert én épp az imént rendeltem egy The Hosting új generációs csomagot 1GB tárhelyel, és mivel 2 weboldalt üzemeltetek ezért a legkisebbet rápakoltam teszt képpen. - Természetesen ha maradok náluk akkor magasabb csomagot kérek majd.



Az már legjött hogy a saját fejlesztésű admin paneljük nem épp a legjobban kezelhetöbb, nagyon sok beállítás van és elég sokat kellett bíbelődnöm vele a domain felvételénél és az adatbázis létrehozása során.



De az nagyban megkönnyítette a dolgom hogy Instant azaz az első díjbekérő befizetése után a szolgáltatás már aktív volt. - Így nem kellett feleslegesen órákat várnom.



Szóval a kérdésemre visszatérve valakinek van valamilyen tapasztalata velük(igazából az érdekelne hogy hosszútávon lehet-e náluk tartani a WP alapú weboldalakat)?



A választ előre is köszönöm!



U.I.: Google -t már próbáltam de nem sok érdemleges dolgot találtam.

Róluk nem tudok sokat, de hazai szólgáltatót tudok: Viacomkft.hu

Tucat oldalam megy náluk, 8-9 éve náluk vagyok és pozitívak a tapasztalataim ezen nem rövid idő alatt.

Csatlakozom Syskához, azzal a különbséggel, hogy én a “saját” szolgáltatómat, a Maxer.hu-t dicsérem, és ajánlom.

Részemről a Webonic.hu-t ajánlani tudom csak. 6 honlap van ott amiben benne van a kezem,igaz nem Wordpress alapúak.

Stabil a szerver,szlovák szolgáltató ellenére van normális magyar nyelvű support email-ban és telefonon is.