weboldal átírányítva?

Szerettem volna a weboldalam URL-jét (www.badacsony-szallas.net) a keresőkhöz adni. Az egyik ilyen oldalon elemezték az oldalam és azt találták, hogy átirányítás történik, így nehezebben követik a robotok és javasolták,hogy ezt szüntessem meg. Én tudtommal nem kértem átirányítást,hol lehet utána nézni, hogy történik-e és hogyan szüntessem meg, hogy minél keresőbarátabb legyen a honlap?

a google-ben benne van, ez a lényeg (más kereső nincs) :slight_smile:

'reszter' wrote on '2011-05-11:

Szerettem volna a weboldalam URL-jét (www.badacsony-szallas.net) a keresőkhöz adni. Az egyik ilyen oldalon elemezték az oldalam és azt találták, hogy átirányítás történik, így nehezebben követik a robotok és javasolták,hogy ezt szüntessem meg. Én tudtommal nem kértem átirányítást,hol lehet utána nézni, hogy történik-e és hogyan szüntessem meg, hogy minél keresőbarátabb legyen a honlap?

Pedig az átirányítás rendben van. (Ezzel az operátorral lellenőritheted a Google-ben, hogy milyen oldalak vannak beindexelve: site:badacsony-szallas.net)

A többi keresővel tényleg felesleges foglalkozni, esetleg a Bingre gyúrhatsz rá. Viszont nagy forgalmat ne remélj onnan sem.