Webhosting és Domain-regisztráció!

A … szolgáltatási lefedik az otthoni és céges felhasználók többségének igényeit. Célunk, hogy egyszerûen tudja végezni számítógépes munkáit, egy kézbõl megkapja ehhez a szakmai támogatást. Mindezt megteheti egy helyen, a rendszerkarbantartáson át a domain szolgáltatásokig. Már meglévõ honlapjához is kérhet plusz kiegészítéseket. A fejlesztéseinket, úgy mint fórum, szavazógép, áruház, admin, stb. hozzáépítjük. Próbáljon ki minket! Pénz visszafizetési garancia!











És SPAM-et is ott lehet megtanulni?





szerk.

És ebben hol a kérdés? irritated.gif

spam, igaz wp alapu az oldal











de a gyik az nem rovid i? ((=

sztem, ha forumspammel probálja huzni az oldalát, neki tökmindegy hogy GYIK vagy GYÍK vagy esetleg idd ki a bilit vagy vidd ki. :smiley:

Hány % kedvezményt kapok, ha nem törlöm e témát? :rolleyes:











Egyébként pedig, ha már gyík, akkor: Domian, Honlakészités, Feliratkozas, Legfrisseb, “Gyorsan egyszeruen? Igen! Nalunk lehet! tegyen egy probat es hivja ugyfelszolgalatunkat.”











És ezt mind a kezdőlapról másoltam be!!!

hmmm, valahonnan már ismerős ez a nick.





Köszi mano az idézést, valahogy mindig sikerült lemaradnom a linkjéről, így gyorsan kidobta a gugli.

Üdv mindenkinek,





sitebulider vagyok és tárhelyet keresek, találtam egy tarhely.eu nevű szolgáltatót, mi a véleményetek, ismeritek-e?

Hostgator // jobb ennyiért nincs. Meg amúgy sincs. És végképp nincs olyan, ami utolérné :smiley:

hát, azért kérdés mit akar. sajnos elég sok magyar szolgáltatónak még mindig szűkös a külföldje.

Nem igazán a külföldi sávszélesség lenne a lényeg, hu-s lapokatcsinálok, inkább a megbízhatóság, illetve az, hogy a progikat könnyen tudjam feltenni akár ügyfél szolgálat





nélkül is. Több szolgáltatónál az volt a gondom, hogy ment a huza-vona, ha





szerettem volna valamilyen beállítást vagy progit, mert az admin felület





használhatatlan volt.

Végül is sok keresés után találtam a tarhely.eu szolgáltatót, itt van cPanel, joomlatelepítés, sablonok, még adwords kupont is adnak, kipróbálom.

r04.











Magyar? nálam az ilyen alapból kilőve :cool: :smiley: