Warning üzenet

Sziasztok!











Felfrissítettem a Sexybookmarks bővítményt, és azóta az admin részben ez az üzenet fogad, piros ablakban:









Quote:

WARNING!





Your theme is missing the call to which should appear directly before in the file "footer.php"


This is required to ensure that SexyBookmarks will work properly.








Na most én megnyitottam a footer.php fájlomat és megnéztem, hogy ez : szerepel-e benne. És igen! Pont ott van, ahova ő is ajánlja, tehát a előtt közvetlen, ennek ellenére kapom ezt az üzenetet és ott virít eléggé zavaró számomra.





Maga bővítmény úgy tűnik, teljesen jól működik, nincs vele probléma.





Hogyan tüntethetném el ezt a figyelmeztető ablakot?

Be tudnád másolni a footer-ed tartalmát?

Persze!









Code:









Copyright © 2010

<a href="">.

All rights reserved. Powered by WordPress




<?php // This theme is licensed under CC3.0, you are not allowed to modify/remove our link without permission.

// Please make sure that you keep all credit links intact. Thank you for supporting us making more FREE creative themes.?>

Be the first to read Las Vegas Hotels articles and travel stories. Las Vegas Travel.



















Érdekes, jól van betéve mégis szövegel. :slight_smile:











Megpróbálnám ki-bekapcsolni, újratelepíteni. Más hirtelen nem jut eszembe.

ó azon már nagyon rég túl vagyok…

tipp:más pluginnal nem akad össze? -kikapcs>bekapcs -||-…-

én felraktam, semmi hiba. lehet, hogy valami pluginnal vacakol …

Hm… pont most jött ki egy újabb update rá, és most már frissítés után nem jön ki az a szöveg :wink:

:wink: hmm készítői oldalon a known bug-t is kéne olvasni… :stuck_out_tongue: fura h senkinek nem jutott eszébe :smiley:

A probléma: hxxp://webpagesdesign.info tetején lévő warning szöveg.





Áttelepítés után jelentkezett (nem azonnal…)





Csak a Broken Link Checker bővítményben láttam nyomát, de a bővítmény kikapcsolása után sem tűniik el.





A sablon, amire hivatkozik (mystique) be sem volt kapcsolva, ezt is töröltem.





Az adatbázist is felülvizsgáltam, mindent helyre tettem benne.











Hogy tudnék ettől a warning üzitől megszabadulni?

Igazából egy írható könyvtárat hiányol. Továbbá a másik sablon is reklamál. :slight_smile:



Quote:

File(/home/sciennet/public_html/webpagesdesign.info/wp-content/themes/mystique/extensions/code-editing/codemirror/contrib/php/css/6be.php) is not within the allowed path(s): (/home/internet:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/internet/public_html/webpagesdesign.info/wp-content/themes/secretmagazine/functions.php(1)








Alap megjelenéssel is ezt csinálja?

[off] mivel a /wp-content/themes/secretmagazine/functions.php ban levő behívás okozza a gondot, mely szerintem nem teljesen ártalmatlan(miért include-ol fura nevű file-t egy másik sablonból azon kívül h child theme (de azt is kultúrált ember nem így oldja meg…)[/off]

“Alap megjelenéssel is ezt csinálja?”











Bakker :slight_smile: Csak a legalapvetőbb ötlet nem jut eszembe…





Be kell iratkoznom valami észt osztó oskolába :smiley:











Egyébként azért, mert ez több többszörösen kódolt részt tartalmaz (base64 és társai).





Viszont érdekes, hogy az előző tárhelyen nem volt vele probléma…











Köszi :slight_smile:

Mivel a warning megjelenítés php.ini beállítási kérdés :slight_smile:

Üdv!











wp google weather ezt a hiba üzenetet küldte [font=arial, sans-serif:2mkdlx5m]:[/font:2mkdlx5m]















Quote:

Warning[font=Arial, Helvetica, sans-serif:2mkdlx5m]: simplexml_load_string() /size][/font:2mkdlx5m][/color]function.simplexml-load-string[font=Arial, Helvetica, sans-serif:2mkdlx5m]<span style="font-size:3%;">/chroot/home/kisapati/kisapati.hu/html/wp-content/plugins/wp-google-weather/wp-google-weather.php[font=Arial, Helvetica, sans-serif:2mkdlx5m]on line[/font:2mkdlx5m]162





Warning[font=Arial, Helvetica, sans-serif:2mkdlx5m]: simplexml_load_string() /size][/font:2mkdlx5m]
function.simplexml-load-string[font=Arial, Helvetica, sans-serif:2mkdlx5m]<span style="font-size:3%;">/chroot/home/kisapati/kisapati.hu/html/wp-content/plugins/wp-google-weather/wp-google-weather.php[font=Arial, Helvetica, sans-serif:2mkdlx5m]on line[/font:2mkdlx5m]162





Warning[font=Arial, Helvetica, sans-serif:2mkdlx5m]: simplexml_load_string() /size][/font:2mkdlx5m]
function.simplexml-load-string<span style="font-size:3%;">/chroot/home/kisapati/kisapati.hu/html/wp-content/plugins/wp-google-weather/wp-google-weather.php[font=Arial, Helvetica, sans-serif:2mkdlx5m]on line[/font:2mkdlx5m]162











Eddig hibátlanul ment az oldalon!

Köszönöm!





Keresek valami mást.

Szerintem szerveroldalon van a probléma! Gondolom valahonnan szedi az adatokat.

Ne haragudjatok és köszi a segítséget de csak most van időm válaszolni. Rájöttem hosszas keresgélés után hogy a google a hiba oka így most ezt raktam fel.:





GoGadget Weather and Weatherforecast Widget Támogatja a Magyar nyelvet is és ingyenes az API is. Sajnos kicsiny településünk beállításával elég sok a bajom de ez mindegyikkel így volt, talán kivétel az a régi a google alapú. Megnéztem amit elküldtél nagyon aranyos és tetszik lehet, hogy le is cserélem ha lesz rá egy kicsit több időm. Köszönöm a segítségeteket!