Vizuális szerkesztő nem jelenik meg az admin felületen

Sziasztok,

Fél éve vásároltunk egy sablont, de nem nagyon volt időnk vele foglalkozni. Pár hete elkezdtük személyre szabni az oldalt. Még múlt héten is aktívan dolgoztam vele, de most azt vettem észre, hogy miután belépek az admin felületre és szerkeszteni szeretnék egy oldalt akkor egy nagyon leegyszerűsített szerkesztő felületet látok (klasszikus?).

Pár napja itt hozzá tudtam adni a sablon kész moduljait, volt valamiféle “word” jellegű szerkesztő ablak…

A sablonhoz a WPBakery vizuális szerkesztő járt. Ha az oldalra kattintva azt a menüt választom, hogy “szerkesztés WPbakery-vel” akkor megnyitja a WPB-t és lehet vele dolgozni, de ez a felület nekem egyáltalán nem fekszik, jobban szeretném ugyan ezeket a funkciókat az admin oldalon viszont látni.

Sajánlom, ha nem túl szakmailag fogalmaztam a problémát, de csak most ismerkedem ezzel.

Abban kérném segítségeteket, hogy rájöjjek valamit kikapcsoltam/deaktiváltam esetleg? Vagy hogy lehetne kideríteni mi történt?

Töltöttem fel egy fotót, így néz ki az admin…

Köszönöm

1 kedvelés

Szia!
Ez a Wordpress új szerkesztője, a Gutenberg. Ha a Visual Composert vagy a régi klasszikus szerkesztőt szeretnéd használni, akkor telepítsd fel a “Disable Gutenberg” vagy a “Classic Editor” nevű bővítményt és jó is lesz.

Viktor,

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget! Komolyan az őrületbe kergetett ez a dolog…

További szép napot!

1 kedvelés

Nade hogyan használható akkor a Gutenberg szerkesztő? Mert nekem is ez a bajom. Hibás blokként jelenik meg.