Vizipipa blog

Gondoltam egyet és nyitottam egy blog-ot, ami kizárólag a hazai vízipipásoknak nyújt midnig friss információkat.





Amik lesznek:





-Hastánc videók





-Zenék





-Dohány mix receptek





-Tanácsok





-Segítség





-Kisebb hírek





-Találkozókról infók





…és minden egyéb ami a vízipipához kapcsolódik!











Érdemes benézni!





http://www.vizipipablog.com/











Jah és vizipipa jól írva vÍzipipa, hosszú í-vel! :slight_smile:











Ami bekerült a blogba:





Word Press 2.6.1





Számtalan plugin





Saját designe





Css buherálás, pici php buherálás





Meg apróbb módosítások

Gratula a Vízipipának (ami a magyar helyesírás szabályai szerint valóban így van rendjén, ahogyan a víziló sem viziló… :slight_smile: )











Talán a szembajosok kedvéért jegyzem csak meg: a menük lehetnének egy két számmal nagyobbak, olvashatóbbak. :frowning:


Farkas Győző wrote:




Talán a szembajosok kedvéért jegyzem csak meg: a menük lehetnének egy két számmal nagyobbak, olvashatóbbak. :(





Az a baj, hogy az rengeteg munka. Átméretezés, gombok szélességének-magassánának arány belövése újra stb. :(


Szerintem nincs sok szembajos, vagy az kisebb felbontáson nézi és úgy nagyobb méretben jelenik meg. :)





Amúgy köszi! :)

A szemüveg kérdése előbb vagy utóbb szinte minden embert érint. Ha előbb, akkor a szem veleszületett rendellenességéről, vagy a tipikusan fiatalkorban kialakuló rövidlátásról van szó; ha később, akkor ezt presbiópiának, azaz olvasóképesség-romlásnak nevezik. :slight_smile:











Én például az utóbbiba tartozom, de mégsem venném le a monitor jelenlegi felbontását. :wink:











Az emberek több, mint 50 %-a hord ma Magyarországon szemüveget, mintegy 2 % visel kontaktlencsét. A szemüvegesek aránya Németországban is rohamosan növekszik, jóval 50 % felett van, Japánban 80 %-ot (!) is meghaladta ez a szám.

Nekem is a menü az ami nem annyira jön be, illet ve alul a három toplista mini banner. De amúgy faja.

Köszönöm. Menünél inkább egyszerűségre törekedtem. Azért köszönöm a véleményeket. :slight_smile:

Nos, megújult a blog!











http://www.vizipipablog.com/











Át lett alakítva:





-WP 2.7 motor





-3 oszlopos





-Főháttér kicserélve





-Új rész a topmenü alatt, ahol a friss információk jelennek meg





-Új topmenü





-Át lett rendezve a bejegyzések alsó része





-Több plug in került fel (+régiek frissítve)





-CSS Valid ha minden igaz. :slight_smile:

Jobb lett.





De: amilyen kevés cucc van a két jobboldali menüben, szerintem felesleges belőle kettő. Vagy csökkentsd a főoldali postok számát, hogy ne legyen annyira üres a jobboldal mellette…











És a felső menübe tényleg kéne még két helyre trimmelés a címek végére! :wink:

Izé, két hasonló blog RSS-ei fognak a jobb szélsőbe kerülni. :slight_smile:





Utána még rendezgetek, aztán lesz megközelítőleg jó.











Amúgy köszönöm az észrevételt. :wink:

Apropó!





Megújult az oldal külsejében és belbecsben is.





Immáron szebb, praktikusabb külső és 2.7 motor zörög. :slight_smile:

meg mindig kifolyik a szemem ha olvasom, ha meg scrollozok is akkor meg egyenesen jojozik (probald ki)











amugy biztos szep es jo, de en az ilyen szinosszeallitasu oldalakon egy sort se szoktam olvasni, megyek arrebb szo nelkul











bocs, ha ezzel a lelkedbe tiportam volna, nekem ez a velemenyem (=

Túl sablonos vagy. :slight_smile:





Mindig csak a világos hátterek… jobban terhelik a szemet szerintem.





Ízlések és pofonok, nem haragszok.

Üdv!





Telt, múlt az idő és megszületett egy új megjelenés, a Yamidoo Magazine alapokon. Felismerhető az erdeti themes, de azért eléggé megbabráltam. :slight_smile:





Link: http://www.vizipipablog.com/











Új, magazinos megjelenést és hasznos funkciókat kapott.