Visual Composer frissítési hiba

Üdvözlök Mindenkit!

Kérlek segítsetek, sehogy sem tudok rájönni mi a probléma: nem frissíti az oldalam a bővítményt, hibát ír: WPBakery Visual Composer (Artbees Modified Version)

Frissítési hiba: Sikertelen letöltés. Érvénytelen URL került megadásra.

A Visual Composer-t megvettem, kifizettem, aktiváltam, és mégis ez a hibaüzenet fogad .

Köszönöm!

Szia!

Melyik sablont használod?

Szia,

Jupiter 5 sablon

Sejtettem. Ezt találtam:

1.) Deaktiváld, majd töröld a jelenlegi verziót.
2.) Az admin menüben menj a "Megjelenés --> Install Plugins (Bővítmények telepítésére), majd az ott fellelhető új WPBakery verziót installáld.
3.) Aktiváld az új tartalomszerkesztőd
4.) Ha használsz gyorsítótárazást, akkor töröld a cache-t

Mindenesetre gondolom én, ez akkor érvényes, ha a sablonod (Jupiter) is jogtiszta.

szerk: biztonsági mentést mindig készíts az ilyenek előtt, és ha a sablont is vásároltad, akkor előtte azt frissítsd! (azzal jönnek az új plugin verziók is általában)

Hűha,

ez király, lehet, hogy látom az utat az alagút végén…?

Nos a honlap “hátterét” egy, illetve kettő szakemberrel csináltattam, de mindkettővel megszakadt a kontakt…

Szeretném, ha jogtiszták lennének a honlapok amikkel dolgozom. Az egyik az óvodámé (a munkahelyem), a másik a sajátom. Mindkettőnél jelentkezik ez a probléma.

Honnan tudom meg, hogy vásárolt sablonról van-e szó? Hol nézzem ezt meg? Ha kell megvesszük őket, csak tudjak dolgozni rajtuk…

Hálás köszönet!

Írtam ezzel kapcsolatban privát üzenetet.

Ha arra derül fény, hogy esetleg nem lett megvásárolva a sablon, akkor több okból kifolyólag is azt ajánlom, hogy vedd meg:
1.) a frissítések miatt (hibák javítása, pluginok naprakésszé tétele stb.)
2.) esetleg hackelések, feltörések elleni védelem
3.) általában ezeknél a sablonoknál nagyon jó a support
… stb