Videofeltöltés - alap - miért nem olyan?

Sziasztok!











Most ásogatom bele magam abba, hogy ha nem yotube videót karok feltenni az oldalra, hanem saját anyagot, akkor hogy lehet. És találtam egy ilyen linket a témába: http://support.wordpress.com/videos/











Ez eddig oké is, de az ő 2.7-es felületükön nem olyan a videofeltöltés, mint nekem…





Miben is különbözik?










  1. Van egy kép, amin Edit Post felirat van.





    Nekik itt 5 kis gomb van a bejegyzés szerkesztési része felett, amik a médiák feltöltését hivatottak kezelni, nekem az ötödik gomb nincs is sehol. Ez a narancsos árnyalatú kör.










  2. Ahol náluk látszik, hogy Add media files from your computer, ott fel vannak sorolva, hogy milyen filetípusokat tud kezelni a rendszer, nálam ilyen sincs.










  3. Feltöltök egy videoanyagot a videofeltöltés gombbal, és nekik azon a képen, ahol az example.avi-t lehet megnézni még a bejegyzésbe illesztés előtt, nekik van ilyen Display Embed Code bejelölő rész, nekem semmi ilyesmi, nekem olyan a felület, mintha sima képet töltenék fel. A videominta meg sem jelenik. Nekik van Shortcode for embedding, nekem semmi ilyesmi.











    Amikor leokézom, hogy tegye be a bejegyzésbe, megjelenik egy sima szöveg, a video elnevezése, de más nem, és az szövegként látszik.











    Mi lehet a gyökere ennek a problémának?











    Élőre is köszönöm az építő válaszokat és elnézést, ha láma kérdést tettem volna fel.











    Üdv, Ashen

Mindenekelőtt töltsd le a legújabb wordpress-t (2.7) a wordpress.org-ról, ekkor majd megegyezik a te wordpress-ed a videóban látottakkal. Nem írtad, milyen régi a te verziód, de nem hiszem, hogy az támogatná a saját videofeltöltést.


'poisonborz wrote:

Mindenekelőtt töltsd le a legújabb wordpress-t (2.7) a wordpress.org-ról' date=' ekkor majd megegyezik a te wordpress-ed a videóban látottakkal. Nem írtad, milyen régi a te verziód, de nem hiszem, hogy az támogatná a saját videofeltöltést.[/quote']





Gondolhatod, hogy ha 2.7-el példálózom, akkor 2.7 van telepítve nekem is, nem vagyok annyira amatőr, hogy egy korábbi verzióval hasonlítgatom az újabbat...

Ashen! Nyugi. :slight_smile: Ennél sokkal nagyobb amatőrség is volt már - egyszerű elnézésből. :slight_smile:











poisonborz csak segíteni akart.











Csak egy kis türelmet, mert elég érdekesnek tűnik, amit írtál. Tegyél fel egy angolt, sima felülírással. Szerintem valami fájlod sérült.


Ashen wrote:

Sziasztok!





Most ásogatom bele magam abba, hogy ha nem yotube videót karok feltenni az oldalra, hanem saját anyagot, akkor hogy lehet. És találtam egy ilyen linket a témába: http://support.wordpress.com/videos/





Ez eddig oké is, de az ő 2.7-es felületükön nem olyan a videofeltöltés, mint nekem...


Miben is különbözik?





1. Van egy kép, amin Edit Post felirat van.


Nekik itt 5 kis gomb van a bejegyzés szerkesztési része felett, amik a médiák feltöltését hivatottak kezelni, nekem az ötödik gomb nincs is sehol. Ez a narancsos árnyalatú kör.





2. Ahol náluk látszik, hogy Add media files from your computer, ott fel vannak sorolva, hogy milyen filetípusokat tud kezelni a rendszer, nálam ilyen sincs.





3. Feltöltök egy videoanyagot a videofeltöltés gombbal, és nekik azon a képen, ahol az example.avi-t lehet megnézni még a bejegyzésbe illesztés előtt, nekik van ilyen Display Embed Code bejelölő rész, nekem semmi ilyesmi, nekem olyan a felület, mintha sima képet töltenék fel. A videominta meg sem jelenik. Nekik van Shortcode for embedding, nekem semmi ilyesmi.





Amikor leokézom, hogy tegye be a bejegyzésbe, megjelenik egy sima szöveg, a video elnevezése, de más nem, és az szövegként látszik.





Mi lehet a gyökere ennek a problémának?





Élőre is köszönöm az építő válaszokat és elnézést, ha láma kérdést tettem volna fel.





Üdv, Ashen








Szia !





Nekem pont ugyanez a problémám,ma frissítettem 2.7.1-re.


Sikerült megoldani a problémát?

Szia!











Sajnos nem sikerült megoldani. :frowning:











Üdv, Ashen