Vicces képek

Igazából nem is nevezném blognak, inkább csak egy vicces kép galéria…





A legtöbb elemét egy másik oldal vásárlásával együtt szereztem meg és a chatlakozz.hu egy új oldalaként futtatom…





Még friss és ropogós alig 1 hetes…





Íme: Vicces képek

Ez a bohóc engem megöl hogy őszinte legyek. :slight_smile: Egy epilepsziás vagy egy koncetrációs zavarral küzdő nem biztos hogy örül neki. A logo elég pixeles, szerintem azon csiszolni lehetne. A lábléc kicsit olyan érzetet kelt mintha nem is az oldalhoz tartozna. Lehet amiatt van bennem ez az érzés mert nagyobb mint a content. Egy főoldal menüpontot valahova beletennék. Sok sikert hozzá!

a bohóc a legjobb az egészben, a tartalom tizenkettő egy tucat…

Efrud, ennyitől régen rossz, ha epilepsziás rosszul lesz… az össze-vissza villogó flash bannerek meg fejlécek rizikósabbak ebből a szempontból…én speciel elsőre észre se vettem, hogy mozog a szeme… :smiley:

Barbár módon alakítottam át a megvásárolt sablont…majd kerítek egy hozzáértőt és rendbe szedem…





Epilepsziás rohamot nem fog okozni (felsőfokú eü. végzettségem van), de esetleg le tudom tesztelni egy bizonyítottan epilepsziás betegünkön… :slight_smile:

Teszteld :smiley: Én csak azért irtam mert nem szeretem az ilyen dolgokat. :slight_smile: