Vezérlőpultban a Widgets

Üdv!





Szeretnék segítséget kérni abban, hogy az admin felületen az egyes widgeteket pl.: “Bejövő linkek”, tehát az egyes hírcsatornás widgeteket hol lehetne eltávolítani? Igazából nem is nagyon zavarna, de ezek a hírcsatornás widgetek megjelennek akkor is, ha egy egyszerű felhasználó jelentkezik be a saját profiljába.











Tehát a wp bejelentkezés után a “vezérlőpult” résznél vannak ezek az egyes widgetek (hírcsatornák) és ezekből szeretnék egyet kitörölni, (nem módosítani!) Már próbáltam felkutatni a forráskód által melyik fájl tartalmazhatja ezt a részt, de nem találtam meg…











Remélem érthető mi a kérdésem. Tud valaki segíteni ebben ? :frowning:


'bob' wrote on '2009-10-10:




Üdv!


Szeretnék segítséget kérni abban, hogy az admin felületen az egyes widgeteket pl.: "Bejövő linkek", tehát az egyes hírcsatornás widgeteket hol lehetne eltávolítani? Igazából nem is nagyon zavarna, de ezek a hírcsatornás widgetek megjelennek akkor is, ha egy egyszerű felhasználó jelentkezik be a saját profiljába.





Tehát a wp bejelentkezés után a "vezérlőpult" résznél vannak ezek az egyes widgetek (hírcsatornák) és ezekből szeretnék egyet kitörölni, (nem módosítani!) Már próbáltam felkutatni a forráskód által melyik fájl tartalmazhatja ezt a részt, de nem találtam meg...





Remélem érthető mi a kérdésem. Tud valaki segíteni ebben ? :(








Ha jól értem a vezérlőpultot akarod testre szabni?





Azt a jobb felső sarokban a képernyő beállításaira kattintva tudod megcsinálni.


András

'András7777' wrote on '2009-10-10:




Ha jól értem a vezérlőpultot akarod testre szabni?





Azt a jobb felső sarokban a képernyő beállításaira kattintva tudod megcsinálni.


András








Igen azt szeretném testre szabni.


Azt tudom hogy képernyő beállításnál milyen lehetőségek vannak, de ott mindenki csak saját magának tudja. Tehát egy új regisztrálónak az be lesz pipálva és én azt szeretném hogy ott egyáltalán ne legyen, ezért akarom valahogy eltávolítani. A wp-admin mappában kerestem, de nem találtam meg azt a php-t ahol ez benne van. Van más ötleted?

'bob' wrote on '2009-10-11:




Igen azt szeretném testre szabni.


Azt tudom hogy képernyő beállításnál milyen lehetőségek vannak, de ott mindenki csak saját magának tudja. Tehát egy új regisztrálónak az be lesz pipálva és én azt szeretném hogy ott egyáltalán ne legyen, ezért akarom valahogy eltávolítani. A wp-admin mappában kerestem, de nem találtam meg azt a php-t ahol ez benne van. Van más ötleted?








Szia bob





MU -t vagy az alap wp használod?

SZia bob











A mu alatt nem megy de, a “kis” wp -nél jó.





WP Hide Dashboard


'András7777' wrote on '2009-10-11:




SZia bob





A mu alatt nem megy de, a "kis" wp -nél jó.


[url url="http://http://www.deepwave.net/articles/hide_dashboard/"]WP Hide Dashboard[/url]








Üdv!





Az alap wp-t használom, úgy hogy szerintem remek lesz. :)


köszönöm szépen a segítséget!